Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu akivel egy suliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akivel egy suliba jarok, mindig s nezeget, keres a szemevel, szerintem tetszek neki, de nem lep semmit. Akar valamit tolem?

Figyelt kérdés

Latom rajta hogy tetszek neki,de ezen kivul nem lep semmit se es en nem szeretnem megtenni az elso lepest,mert szerintem a fiunak kell ezt megtenni.

Akar egyaltalan valamit tolem,vagy csak nezeget?


2015. máj. 8. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fél tőled,írj rá facebookon most,hagy tudjam meg hogy én vagyok-e :D
2015. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Chopen ***** válasza:
Ha szeretnél valamit, akkor te is nyugodtan megteheted az első lépést, lehet, hogy visszahúzódóbb a srác.
2015. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hat amugy szerintem tudja hogy tetszik nekem es szerintem en is neki szoval nem tudom :D
2015. máj. 8. 19:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor írj rá :D tuti nem zavarod,ha tetszel neki
2015. máj. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De o nem olyan fajta srac aki felos lenne szoval ha erdekelnem irna,de nem ir es en nem szeretnek neki irni.:D
2015. máj. 8. 19:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg neki hogy írj rá :D vagy mittudomén :D
2015. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hat de az is ra iras :D
2015. máj. 8. 19:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Amugy az lenne a logikus lepes tole hogy ha tetszik nekem valaki akkor ra irok es beszelgetunk es majd alakul valami,de nem o csak nez es ennyi nem keres,szoval ha nem keres akkor nem erdeklem vagy hogy van ez?:D
2015. máj. 8. 19:58
 9/13 anonim ***** válasza:
Irj rá lehet én vagyok :)
2015. máj. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Miert? Van egy lany aki tetszik a suliba?:)
2015. máj. 8. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!