Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a többi tennager minden kedvenc számomat rossznak tartja (pedig electro), az autó amit jónak tartok rossznak tartanak (pedig nem oldtimerek), és a telefonok amik tetszenek azokat is csúnyának tartják?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 00:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Néha már megfognék egy autót, odamennék és fellökném őket csak hogy elessenek és megtanulják hogy én is tudok válaszolni ha nem is szavakkal....
2015. máj. 15. 01:01
 2/8 anonim ***** válasza:

Szard le oket! Te egyeniseg vagy, ok meg nem es csak hogy tisztazzuk az oldtimer autokba legmenobbek , a terepjarok meg a Tesla! ;)

18/L

2015. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:

Ne a poresz oldalak alapján tanulj meg írni! :D

Bezzeg a kulcsszavak között normálisan van...


És akkor?

Ne másoknak akarj megfelelni.

Én is olyan zenét hallgattam/hallgatok,ami a többségnek a korosztályomban "zaj" és a stílusokat se követtem soha,fel/megvettem ami tetszik.


20/F

2015. máj. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én direkt élveztem, ha a zene, amit hallgatok nem tetszett a többségnek, vagy meg is hökkentette őket. De rég volt, sóhaj.
2015. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kuldj zenet, mutass autot, megnezem a telefont is. Kivancsi vagyok.
2015. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
osztom az 5-ös hsz-ét. amúgy a teszla mióta oldtimer?! o.O
2015. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,amit szivesen olvasok,azt utaljak,ami sorozatot szivesen nezek,szidjak,amivel szivesen jatszok,azt meg hulyesegnek nezik.Nem vagy egyedul,mindenki mas,es ok ezt el kell fogadjak,hogy neked mas az izlesed,mint nekik.Nem kell kanos pawa legyel,mert azok vannak tobbsegben,legy onmmagad,igy nem kell hazudj,sot,vannak akik eppen az ilyen kisse kulonckodo emberek tarsasagat keresik.:D
2015. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 22. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!