Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem éreztem még ilyet. Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem éreztem még ilyet. Mi ez az érzés? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, aki az osztályból a leghelyesebb. Én sosem voltam belé szerelmes, viszont legjobb barátnőm több évig is szerette, reménytelenül, mivel a fiúnak ő nem tetszett. Barátnőmnek ez látszólag rosszul esett, durcis volt miatta, meg szomorú, még velem is furán és elutasítóan viselkedett, mintha rám is haragudna, mindez azért volt mert a fiú nem figyelt b.nőmre és amúgy is az osztályból két másik lánnyal van jóban. Már most ez a szerelem talán elmúlt b.nőmnél, mert lett egy barátja is, akibe elmondása szerint szerelmes. Mégis mikor a két lánnyal nevetgél a fiú olyan irigy és "utállak" szemekkel figyeli őket, és nekem mondja mennyire szánalmasok.

Na most ez a fiú ma nálunk volt, mert meg beszéltük hogy ma eljön, mutattam neki valamit, és barátnőm is átjött hozzánk. Ekkor apum mondta hogy menjünk el egy erdőbe kocsival, mert unatkoztunk. El is mentünk, sokat utaztunk, és én nagyon jól éreztem magam velük. Az erdőben hárman maradtunk, barátnőm, a fiú és én. Apum arrébb volt tőlünk. (amúgy apummal nagyon jól el van, még anyummal is sokat beszélgetnek, segítőkész a fiú, jól kijön a szüleimmel). És mi annyira jól elvoltunk hárman. Egy csomót nevettünk, beszélgettünk, és huncutkodtunk. (itt most nem kell rosszra gondolni, csak hülyültünk, nem történt semmi baj) Közben voltak pillanatok mikor a fiú elkezdett engem fogdosni, persze óvatosan. Például mikor telefonon néztünk videót, akkor én álltam középen, mellettem barátnőm egyik oldalról, másikról a fiú, és éreztem hogy így hozzám bújt, vagyis nagyon közel jött hozzám. Nem zavart, sőt nagyon tetszett. Barátnőmet ez nem zavarta, nem látszódott rajta semmi, persze megjátszotta hogy besértődött, de ez csak vicc volt. Szinte egész nap így voltunk hármasban. És a fiú közeledett hozzám, mindig mosolygott, nevetett, és mikor elment mellettem direkt nekem jött, volt olyan is hogy a fenekemet megfogta, de nem megmarkolta hanem csak óvatosan egy pillanatra hozzáért. Mikor egymás mellé álltunk, mindig hozzám állt közelebb, mindig utánam jött, engem "fogdosott", velem nevetett, barátnőmre szinte nem is figyelt. Mellé nem állt közel, és egyszer sem akarta letapizni. Suliban bárki előtt, engem "szerelmem"-nek hív, vagy mondja hogy "tudod hogy nekem csak te kellesz" és megölel, van hogy hátulról meg ilyenek. Azt mondta, ma nagyon jól érezte magát, és hogy nyári szünetben is csináljunk még ilyeneket, ezért meg beszéltük hárman, hogy majd akkor lesznek még ilyenek. Ma fantasztikus napom volt velük, főleg a fiúval. De azt mondta, most nem szerelmes senkibe, a lányba sem akivel a suliban olyan jól el van, majd akkor fog barátnőt keresni ha elmegyünk ebből a suliból. A lánnyal amúgy sokat nevetnek, őt is ölelgeti meg hasonlók, de őt nem hívja szerelmemnek.

Nagyon fura érzésem volt ma, mintha bele szerettem volna, amit nem szabad és lehetetlen.

Azért is, mert az osztályból ha ez bárkinek feltűnne, hogy nekem tetszik a fiú, tuti mindenki emiatt piszkálna. Na meg ott van b.nőm is, mi van ha ez fájna neki? Ha azt látná rajtam hogy tetszik nekem a volt szerelme?

Mióta haza ment, csak rá gondolok, arra hogy milyen jó illata volt ma, ahogy meg akart ölelni de én nem hagytam neki, ahogy hozzám bújt. Minden hiányzik. Tudom hogy nyáron még sok ilyen lesz, de ez tényleg fáj most, hogy már nincs itt.

Egyébként eddig is jóba voltam a fiúval, szoktunk ketten együtt hazajönni, mert majdnem egy utcában lakunk. De ezek után mi lesz? Én is féltékeny leszek ha meglátom az osztálytársammal, aki amúgy tavaly jó barátnőm volt. Meg kell várnom, amíg elballagunk...még egy évet várnom kell, de a másik suliba meg b.nőt fog keresni :(

Szerintem esélyem sincs nála, csak hülyül velem.

Kérlek segítsetek, mi lesz most? Mit tegyek, hogy ne szeressek bele teljesen? Nem gondoltam volna magamról, hogy egyszer pont ez iránt a fiú iránt ilyet érzek majd, de ez már így alakult. Sok butaságot leírtam, hogy ma kocsival mentünk meg minden, de kellenek az apró részletek is :D.

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2015. máj. 16. 22:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmit nem tudsz csinálni ellene a szívnek nem lehet parancsolni gyere össze vele
2015. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem lehetünk együtt.
2015. máj. 16. 22:48
 3/14 anonim ***** válasza:
De miert nem?
2015. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Leírtam miért nem. Barátnőmmel ezt nem tehetem meg. És mivel osztálytársam, meg mekkora égés lenne ha kiderülne hogy csak hülyült egész nap...
2015. máj. 16. 22:52
 5/14 anonim ***** válasza:
De a barátnődnek van pasija. Akkor meg?
2015. máj. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az oké, de lehet még mindig érez valamit a fiú iránt
2015. máj. 16. 22:54
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha erez iranta meg valamit eleg szemet a baratnod h mas pasit hiteget...
2015. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

de itt most ne csak a b.nőmet nézzük

nézzük azt hogy osztálytársam és hülyít

ez nem szemétség tőle? nem?

2015. máj. 16. 22:56
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne szemétség? Attól, hogy az oszt.társad? És akkor?
2015. máj. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

de nem hiszem hogy pont én kellenék neki

az a lány a suliban akivel jóban van sokkal szebb mint én vagyok

és amúgy is..ő majd 1-2 év múlva keres másik suliban b.nőt :(

2015. máj. 16. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!