Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől lehet az, hogy éreztem...

Mitől lehet az, hogy éreztem az álmom?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap találkoztam 1 régi lány ismerőssel és kb. egy hétre rá azt álmodtam, hogy találkoztam vele megint és megcsókolt és viccen kívül éreztem azt a csókot. Nem, nemjött be semmiféle háziállat..

2014. júl. 8. 21:03
 1/4 anonim válasza:
fogalmam sincs, mitől lehet, de nekem is volt már ilyen! Van, amikor annyira intenzív egy álom, hogy olyan, mintha csak félálomban lennél és érzed, ami történik :)
2014. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerős!

Nekem most immár 3 napja,hogy olyan mintha nem álmodnék,mert érzem hogy megyek,a fájdalmat illetve tisztán látok mindent. Hozzáteszem ugyan azt álmodom,azaz a folytatását.


Volt olyan is régen,hogy azt álmodtam,hogy fejbe lőttek,vagy ütöttek és arra keltem fel,hogy fogom annak a helyét. :D

2014. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

velem olyan volt, hogy megéltem (álmon keresztül) ahogy elégetnek a máglyán boszorkányság vádjával, azt is éreztem ahogy rángattak és a tűz égető erejét ahogy szétégeti a bőröm; borzalmas volt, sírtam is miután felébredtem


L/21

2014. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az első jól írja, ha intenzív az álom, akkor mindent(!) lehet érezni. Fájdalmat, haragot, boldogságot, meleget, hideget és még lehetne sorolni. Szerintem az álmodás az egyik legnagyobb csoda az életben.
2014. júl. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!