Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez a "jelenség"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a "jelenség"?

Figyelt kérdés
Vékony, szép lányok mellett láttam már, kövér vagy csúnyácskább fiút, de a kövérebb lányok mellett szinte mindig kövérebb srácot látok. A lányok miért adnak lejjebb az igényeikből, miért tudnak kevésbé "fullos" fiúkat szeretni, és a fiúk miért nem?

2015. máj. 17. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:
A lányok mindig magukhoz való lányokat választanak! Én csak tudom! Es a fiúk is megválogatják kibe szeretnek bele és a külső olyan annyira fontos mint a belső...az első benyomás stb.14/L
2015. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*fiúkat
2015. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
68%
Mert (legalábbis szerintem) a nők kevésbé felszínesek mint a férfiak. De persze ez csak az én nézetem.:)
2015. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert sok lány kapcsolat függő azért. vagy nem érdekli a külső
2015. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

A lányokat nem csak a külső érdekli.


Úgy csinálsz, mintha aki nem vékony,

az nem lenne ember...

2015. máj. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A szép, kedves, tisztességes lányok mellett sose látok egy hűűű de szexi és izmos srácot, de minden helyes srác mellett ott van egy szép, vagy minimum csont vékony lány. Hogy lehetnek ennyire felszínesek a fiúk? Főleg fiatalabb korban látom ezt, gimnáziumban. Az a baj, hogy sokan itt már meg szeretnék találni a párjukat (hisz 18-19 évesen már sokan a jövendőbeli házastársukkal vannak együtt), de ha ilyenekkel vannak körülvéve...
2015. máj. 17. 17:48
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ös

tudom hogy a lányokat nem,és ez rendben is van

de a fiúkat csak az, miért?

2015. máj. 17. 17:49
 8/10 anonim válasza:

Ha a szép lányok mellett sosem látsz szexi fiút, akkor hogy láthatsz a szexi fiúk mellett szép lányt?:D logika...

Mielőtt elkezdesz általánosítani mint egy állat, nem ártana gondolkozni!

Mellesleg nem tudom hallottad-e már, de a szép nem mindenkinek ugyanazt jelenti. ;)

2015. máj. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Felejtsétek már el ezt a "felszínes" szót.


Evolúciós oka van, hogy a női és a férfi agy ilyen lett.


Egész egyszerűen a férfi úgy tudta maximalizálni az utódaik egészséges voltát, ha egészséges nőt kerített. És az egészséges (szép) nőket ezért találja a férfi agy vonzónak.


A nők pedig akkor tudták az utódok túlélését biztosítani, ha erős, intelligens, határozott férfit választottak. Pontosabban azon nők génjei maradtak fent, akiknek az agya az ilyen férfiakat találta vonzónak. Mert azok a nők, akiknek a nyegleó, alamuszi férfiak jöttek be, általában odavesztek mikor a férjük nem bírta elkergetni az oroszlánt, vagy éppen megfutamodott. Éppen ezért találja a női agy a férfias férfiakat vonzónak. A külső is számít, de nem annyira.


Így működünk. Semmi köze nincs semmiféle "felszínességhez". De ha szerintetek mégis a férfiak "felszínessége" áll a dolog hátterében, akkor szeretnétek emlékeztetni titeket a Tinder statisztikájára: a nők 3x annyira válogatósak egy kép alapján mint a férfiak!

2015. máj. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem a szep csajoktól felnek a szexi fiúk, a csunyak viszont batrabbak, ezert csak azok flortolnek veluk :(
2015. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!