Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vékony srácként esélyem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony srácként esélyem sincs a lányoknál?

Figyelt kérdés
hát szinte lány alkatom van, de egyébként nem vagyok csúnya arcra, jól is öltözködöm (nem az a hülye hajú páwa vagyok!), csak ez az egy bajom van, az alkatom, viszont ennél rosszabb nem is lehetne..kérlek ne írjatok olyanokat h egyek, meg gyúrjak..mindent próbáltam, extrém ektomorf alkat vagyok, anyámtól örököltem, ő se tudott sose hízni! de ezt most nem szeretném bizonygatni h van ilyen alkat mert ez egy más téma, a lényeg hogy a túl vékony alkat teljesen kizáró ok nálatok?
2015. máj. 17. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudom milyen. Én is ilyen vagyok hízásra képtelen egyéniség...egy ugyan ilyen lánynál bejönnél szerintem. Ha mellé nem veszel fel nőies farmerokat meg ilyenek akkor nem hiszen hogy problémát okozna. De persze vannak kivételek
2015. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
dehogy veszek fel :D
2015. máj. 17. 20:20
 3/12 anonim válasza:

Nem bántásból írom,de sajnos nincsen. :/

Tapasztalatból írom,mivel én is ilyen vagyok.Még csak beszélgetésre sem állnak velem szóba a nők,randira soha nem tudtam még egyet sem elhívni.

Ezen kívül megaláztak,kinevettek,és visszautasítottak.

Szóval ne várj túl sok jót...

23/F

2015. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak azért mondom mert már láttam ilyet. Az alakja olyan volt mint a tied (gondolom) és olyan farmer nadrág volt rajta amilyen nekem van:)
2015. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor marad a szteroid :/
2015. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de basszus eddig egy lány se írt ide xd am biztos h csak az alkatod miatt nevettek ki?
2015. máj. 17. 20:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Kuldenel kepet priviben? Fejed levaghatod cssk erdekel h milyen is az a nagyon vekony stb:) 19/L
2015. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Van esélyed. Egy csomó lány kifejezetten a vékony pasikra bukik, a nem izmosakra, nem átlagosokra, nem vastagabbakra. 16L
2015. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is küldj pls képet.
2015. máj. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy sokak a vékonyakra buknak, de te sztem az "egészséges" vékonyságról beszélsz :)
2015. máj. 17. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!