Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A vékony fiúk miért hibáztatjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony fiúk miért hibáztatják, haragszanak a "gyúrósokra" a saját sikertelenségük miatt a lányoknál?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 22:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%

A gyúrósok értelmi szintje erősen földszint, ráadásul olyan nagyon kedvesek, véletlen nekimész agyonver, ránézel a csajára agyonver, "túl hangosan vettél levegőt" agyonver, útban vagy agyonver, pénz kellene de nincs nála agyonver, "nem teccik a pofád" agyonver, épp fáj a feje agyonver...


És csalja a nőjét is

2014. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én nem ezt vettem észre,inkább felnéznek rád:)
2014. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Én csak kiröhögöm őket,hogy erre van szükségük a nőzéshez. Én vékony,sportos alkat vagyok,de egyáltalán nem irigykedek a gyúrósokra. Én inkább agyra szeretek 'Gyúrni


21f

2014. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Én osztályomban 4-5gyúrós van és már mindegyik belátta hogy nincs értelme gyúrni mert azt hitték h majd akkor jó nőkkel fekszenek le... hát nem így lett xdddddd

Én nem gyúrok és nincs semmi bajom, az egész szinte megszólalás kérdése és aki azt hiszi h ha kondizik akkor majd minden csajbak tetszik az egy idióta :D

2014. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%

#1 Nagyon igaz. Nem sikeresek a csajozásban csak a sok ostoba p*csa elolvad a sok izomtól. Aztán rájönnek, hogy azon kívül nem sok minden van a srácban az egóján kívül.

18L

2014. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%

a válaszok meg a kérdés is f**szság.


én még nem halottam ilyenről,h vékony gyerek hibáztat gyúrósokat nő miatt.


meg az is hülyeség,hogy aki gyúr az agresszív.csomó embert ismerek aki anélkül is az :D

2014. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hol él, de én akiket ismerek gyurmázókat, mind jó arcok, és évek óta van csajuk.
2014. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
9%

Mert könnyebb másra kenni a sikertelenségünket, mint magunkba nézni, és elgondolkodni azokon a dolgokon, hogy vajon miért történik ez velem? Mi a baj velem? Érzek-e hiányt magamban, és ha igen, mit és miért? Miért vagyok önbizalomhiányos? Elég érett vagyok-e, és miért gondolom, hogy igen/nem? Miért nem tisztelem, fogadom el magam? Hogyan változtathatnék?


17/L

2014. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

#7-es van ilyen és olyan is.

Azt a kategóriát aki leköpi meg kb megveri a barátnőjét nem mondanám annyira jóarcnak..

2014. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
#9: nem gyökerekkel kell összejönni. Ennyi a titka.
2014. dec. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!