Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy reagálnátok rá, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Memus94 kérdése:

Fiúk! Hogy reagálnátok rá, ha a barátnőtök előállna azzal, hogy tisztasági fogadalmat tett és a házasságig nem fekszik le többé senkivel?

Figyelt kérdés
Mit tennétek? Kidobnátok, vagy esetleg hajlandóak lennétek várni az esküvőig?
2015. máj. 20. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nèznék nagyokat.... Én ebbe nem hiszek... Ilyen fogadalom olyan fogadalom.... Hülyeség. Próbáld meg ezt neki is elmagyarázni. mindkettőtöknek vannak szüksègleteitek és attól hogy szexelsz semmi bajod nem lesz. Attól hogy nem szexelsz viszont csak feszült,ingerlékeny leszel és nem megtisztult.
2015. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Azt mondanám neki, hogy nagyot fog lepődni, ha a nászéjszakán nem lesz köztük kémia.
2015. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Ja am 19/L voltam :) (az első)
2015. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
az ő dolga de így ne csodálkozzon hogy 1 fiúnak se fog kelleni
2015. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

A szextől nem lesz semmi bajod, de az esetleg megszülető gyerek nem biztos, hogy olyan boldog lesz ilyen teszetosza szexmániások gyerekeként. Tapasztalat. Rengeteg gyerek születik így.

Meg fogtok lepődni, rengeteg jól működő házasság van, ahol nem fekszenek le egymással nászéjszaka előtt.

Rengeteg rosszul működő házasság van, ahol lefekszenek együttjáráskor is, és válással végződik.

Inkább legyen normális az ember és tudják megbeszélni, kezelni a konfliktusokat és a válást elkerülni, megoldani és ne szexeljenek, mint hogy szexeljenek aztán csak elválni tudnak, komolyabb dolgokhoz már lövésük sincs.

Ma a kis teszetosza szexmániás generációnak halvány fogalma sincs az életről.

2015. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

miért, azok között nem lehet boldog házasság, vagy kapcsolat, akik lefekszenek egymással? :D meg nem tudnak rendesen gyereket nevelni?

szerintem a szex fontos része egy kapcsolatnak, nem a legfontosabb, de eléggé lényeges. én amúgy sem hiszek abban, hogy a házasság olyan hű de nagy dolog, és biztos, hogy nem vennék zsákbamacskát, és élnék szex nélkül egy kapcsolatban. (ha már tisztasági fogadalom, gondolom más módon való kielégülés sem játszik)

20L

2015. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!