Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ha a pasitoktól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a pasitoktól kapnátok hirtelen, váratlanul egy ajándékot mit reagálnátok, milyen ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
Pl. Csoki,virág... Ilyesmi
2015. máj. 16. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon díjaznám. :) Örülnék neki. :) Csoki, virág, csajos dolgok... bármi. :)
2015. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülnék neki :) Virág, nyaklánc, karkötő, csoki stb...
2015. máj. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

szerintem a csoki virág annyira elcsépelt:S

persze én is szoktam a szülinapomra /névnapomra/nőnapra kapni, de az akkor az igazi ha a kedvenc virágodat veszi, vagy ha cserepest szereted akkor olyat. csokiban is igaz ez

szóval ha tényleg személyre szólóan jön ez az ajándék, akkor nagyon örülök neki

de ha pl allergiás vagyok a csonthéjasokra meg a kókuszra és vesz nekem egy raffaellót.. akkor sejthető h nem repesek a boldogságtól, hogy ennyire figyelt a kiválasztásnál.

szerintem az ékszer is nagyon jó ötlet, vagy egy körömlakk vagy sminkcucc ha szereti az ilyesmit.

de szerintem az a lényeg hogy tényleg örüljön neki.

tudok olyan pasit akinek sok barátnője volt már, és midnegyiknek ugyanazt veszi, a jól be vált ajándékokat.. de arra nem gondolva hogy ez mennyire gáz..

szóval egy kis figyelmesség, és tökmindegy hogy 500 forintért veszel neki valamit, az öröm ugyanúgy meglehet.

mint a csalódottság mondjuk egy 5000ezres csokornál, ha mondjuk nem szereti a vágott virágot.


de ezek csak példák

2015. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
valami vicces zokni vagy telefontok..esetleg egy cuki bugyi.. ezeknek is tudnak örülni a lányok:)
2015. máj. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!