Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen ruhába legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen ruhába legyen egy srác ahhoz, hogy azt gondoljátok hogy "na ez a srác jól öltözködik"?

Figyelt kérdés

Sziasztok :D Én, mint fiú, sokszor vagyok úgy hogy látok néhány csajt aki elég jól öltözködik, és ezzel elég jól feldobják a külsejüket, még ha arcra annyira nem is néznek ki jól.

Lányok, nálatok van ilyen? És ha igen, általában milyen öltözékekre mondjátok?



2015. máj. 20. 14:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom masok hogy vannak vele, de en a farmer, valamilyen polo es fekete zako kombot nagyon szeretem :)

18/L

2015. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Huuh, azt én is:) 16/L
2015. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Nekem van barátom, így nem érdekel különösebben más öltözködése, viszont ő a munkája miatt kicsit elegánsabban öltözködik, de nem követelik meg az öltönyt. Póló nagyon ritkán van rajta, csak otthon. Egyébként farmer, ing (hosszú vagy rövid ujjú, színes kockás, vagy akár egyszínű, de neki a fekete nagyon jól áll), és egy elegánsabb cipő.


22/N

2015. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom ha egy pasin ing van . Mindenképpen . Azt BIG LIKE-olom . azon kívül ha normális diszkrét fölső nem hülye felirattal és fotóval .
2015. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értsek az előttem válaszolókkal az elegáns nagyon bejövőős ;)

Swag stílus NEM!

2015. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Halloween Boszi ***** válasza:

Nem követelmény, ideál vagy ilyesmi, de nekem mindig tetszett a bakancs + bő és sokzsebes nadrág + tarsoly kombó akármilyen fölsővel (pl. póló, ing, pulcsi, bőrdzseki). :D Az olyan ,,emberes'' megjelenést kölcsönöz.

Egyébként én is szívesen viselek ilyet, szóval... :D

15L

2015. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 patkánylábú válasza:
20%
zokni+szandal tuti siker!!! Ajanlom!!
2015. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy legyen ízléses :)

Egy férfi! farmernadrág, egy ing, vagy egy póló, egy ízléses cipő ( pl: sportcipő ) és egy karóra bőven elég nekem ahhoz, hogy egy pasit megnézzek az utcán, ha egyébként nekem nem tetszik. :)

2015. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit szűkebb fazonú, sötét farmer (na nem az a kategória, ami szűkebb, mint az én gatyáim :D), fehér vagy fekete ing vagy póló, és valami sportosan elegáns cipő.
2015. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Legyen stílusa, én inkább az elegáns fiúkat preferálom, látszódjon rajta, hogy igényes.
2015. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!