Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Elsősorban a 21-18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Elsősorban a 21-18 éves korosztályban lévő lányoktól kérdezném: Ha egy srác elhív titeket "kettesben" valahova, az után, hogy társaságban párszor beszélgettek csupán, randinak gondoljátok-e a találkozót?

Figyelt kérdés
A kérdés tehát gyakorlatilag annyi, hogy ha egy "látásból" ismert srác meghív titeket mennétek-e vele, ha igen akkor pedig randinak vagy baráti találkozónak fognátok föl?

#találkozó-randi
2012. okt. 10. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok de a válaszom hasznos lesz, egyértelmű hogy ő randiként fogja fel a dolgot és tetszel neki. ;)


26/F

2012. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha kettesben történne a találkozó akkor randinak gondolnám. Ha pedig van rajtunk kívül más is, akkor baráti találkozónak.


22/L

2012. okt. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy a 2. írta...

18/L

2012. okt. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem voltam benne biztos, hogy az, anno... bár én mindent túlkombinálok. Bennem volt az is, hogy lehet, hogy csak barátkozni akar meg csak jófejkedik (színházba hívott, és volt ingyenjegye, és mivel tudta rólam, hogy imádom a színházat, bennem volt egy ilyen félsz, hogy lehet, hogy csak kedves). szóval sztem ez a lány önbizalmán is múlhat.
2012. okt. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor elméletben,ha egy valakivel pár többszemélyes beszélgetés után addig jutok h elhívom vhova akkor ő azt randinak fogja föl magyarul.. köszi az eddigi válaszokat várom a továbbiakat :D
2012. okt. 10. 15:21
 6/11 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg attól függ, hogy milyen a lány önbizalma, lehet hogy először csak baráti találkozónak fogja fel és neked kell nyomatékosítani egy újbóli meghívással (2. randival), hogy te randizgatni akarsz vele
2012. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy önbizalom hiányos lány is szerintem randinak fogná fel, max hangosan ezt nem merné kimondani :)


17/L

2012. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm további válaszokat,

Azt is kérdezném továbbá, hogy mért kérdez rá mindegyikük/mindegyikőtök, hogy oké megyek,de akkor most mi barátok vagyunk??... mert ez megint értelmetlen

2012. okt. 14. 20:42
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenki kérdez rá. És nem feltétlen fogja fel randinak sem. Itt most pont azok válaszoltak (komoly 5-6 fő) akik igen. Nekem több lány ismerősöm is van, akivel mentem már egyedül valahova. Ilyet egyáltalán nem kérdezte senki, az hogy randinak fogta fel hát nem valószínű.


Egyébként akkor ahogy mondták ezek szerint függhet az önbizalmától meg a hozzád viszonyulásától, meg úgy egyáltalán tőle. Nem mindenki az a romantikus alkat, ooo elhívott uhuh vajon mit vegyek fel!!? PERSZE akármi lehet, igazából szerintem sokat ez nem számít. Ha akarsz valamit akkor akarsz ha nem nem, tök mind1 randinak gondolja vagy sem.

2012. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én inkább baráti találkozónak fognám fel - csak azért, nehogy idejekorán többet lássak bele a dolgokba. Ha alig ismerem, akkor még úgysem tudhatom, lesz-e ebből kapcsolat.

Ha szimpatikus a srác, akkor elmennék vele. Mármint ha nem lenne barátom, mert egyébként van, de ez ugyebár csak egy elméleti kérdés volt :-)

2012. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!