Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ribisen néztem ki? Azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribisen néztem ki? Azért nézték mert tetszhettem nekik? (lent)

Figyelt kérdés
Fekete, fehér miniszoknyát viseltem, fehér,kötött combfixszel és egy fekete toppal +magassarkú. Még a lányok is bámultak, meg beszoltak, ami zavart. Az autósok szeme kiesett, meg dudaltak. Meg románok elől futottunk... Szóval kb mindenki észrevett. Azért lehet mert tetszett nekik, vagy lehet azért is mert ronda lehettem? Vagy miért? Fiuk, ti mikor csináljátok ezeket? Kort és nemet is légyszíves :)

2015. máj. 20. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
nem! valaki nem attól ribizli hogy csinosan jár az utcán! biztos szép csinos csaj vagy :)
2015. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%
Valoszinuleg azert tettek igy a fiuk mert jol megdugtak volna; a lanyok meg csak megbámulták viseleted...De hord azt amiben jól erzed magad ne foglalkozz senkivel 17/L
2015. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted ennyi leírásból tudhatja valaki hogy hogy néztél ki?
2015. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Küldesz képet?:)
2015. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Akkor most emberek, képzeljük el az összes fajta fekete-fehér miniszoknyát, és fekete topot, az összes fajta magassarkúval, valamit mellékeljünk kötött combfixet(amiből is nyilván csak egy fajta van a világon). Majd futtasuk le az agyunkba a kombinációk végtelen sorozatát, és az egyik a valószínűleg a kérdező szettje lesz! Sok sisikert!
2015. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Eztán adjunk választ erre a rendkívül erőltetetten önfényező kérdésre, hogy igen, valószínűleg jól néztél ki, habár ez egyáltalán nem zárja ki azt hogy ribis voltál!

5-ös voltam!

2015. máj. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Hát tudod a ku rvákat megnézik :)
2015. máj. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem olyan tipikus utcalányos viselet, lehet, hogy jó alakod van és jól mutat rajtad, de csinosnak semmiképp nem mondanám ezt az összeállítást.Szerintem, aki megnézett az vagy azért tette mert jól néztél ki és tetszett nek vagy pedig pont az ellenkezője.
2015. máj. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kihívó volt az öltözéked és arra mindenki odafigyel.Ha az volt a célod,hogy felfigyeljenek rád,akkor sikerült,bár ha bármi mást tettél volna ami a "normális"-tól elüt akkor is ez lett volna a helyzet.
2015. máj. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!