Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Megtetszett egy lány a buszon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány a buszon, mit tehetnék, hogy megint lássam? Tetszhettem neki?

Figyelt kérdés

Ma leültem a buszon egy számomra szimpatikus lány mellé.Úgy kezdődött,hogy véletlen rá ült a pulcsimra és bocsánatot kért.Aztán valami miatt azt éreztem jó lenne megszólítani,de ne mertem meg nem is tudtam mivel...

Épp kakaós csigát ettem és maszatos volt a szám.Láttam,hogy kicsit zavarban van meg akar szólítani azt hittem le akar szállni...Mire végre kinyőgte,h nem akar bunkó lenni,de csokis a szám.Erre zavarba jőve mondtam h köszönöm h szólt,állásinterjúra megyek és nem lenne jó így maszatos szájjal bemenni.

Pár percre rá szólt,h le akar szállni.Mire én elindultam,ő pedig vissza kérdezett h én is itt szállok-e le.Mondtam igen és nem tud-e segíteni h hol van ez és ez az utca? Segített és kérdezte h hova megyek mondtam h hova és sok sikert kívánt.


Külsőre egyszerre vagány és nőies volt,nekem bejött,szeretném még látni valami miatt nagyon...


23,lány



2014. júl. 10. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
AhjTeJóIsten.........
2014. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mi a tököm, te leszbi vagy? o.O
2014. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2014. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem a Borsócska volt véletlen?

Maszatos volt a szád hihiii ez jó!!!

2014. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
3-as Köszönöm. :),4-es Miért jó? :)
2014. júl. 10. 20:43
 6/18 anonim ***** válasza:
Csak úgy!..mert elképzeltem a szitut ahogy ott ülsz a csokis száddal és csajt figyeled :DD
2014. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
vicces volt az biztos...:D nem nagy dolog így le írva...de am akk nem is figyeltem annyira,miközben ettem...:D de ezek szerint ő engem igen.. :D
2014. júl. 10. 20:49
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem, nem a Borsócska volt. Egy fiú ült mellettem a buszon.
2014. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Melyik város, hányas busz?
2014. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Utsó: Miért?


Bp,139-es. :)

2014. júl. 10. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!