Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én osztálytársaim és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én osztálytársaim és ismerôseim (15-16 évesek) olyan szánalmas a lányok nagy része, hogy alapelvárás náluk a kockahas?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Természetesen csak nálatok vannak ilyenek, sehol másutt.
2015. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Miért lenne szánalmas??

Szerintem is fontos hogy egy fiúnak legyen kockahasa. Nem az a legfontosabb, de ott van a lista elején. 17/L

2015. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Ember az összes lánynak a külső meg a della számít :D tudod a mai nők a pasik felső 20%-ho vonzódnak, ha tőlük nemet kapnak, nem adnak lejjebb inkább egyedül maradnak =) Ez a mai nők gondolkodása
2015. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1: Hiába az irónia, mert mikor kitesz valaki egy ilyen kérdést, az a válasz, hogy csak a kérdezô ismerettségi köre rossz.
2015. máj. 21. 21:21
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
20 év alatt ha nem vagy dagadt akkor mindenkinek kockahasa van, ha 20 év felett elvárás, na az már más kategória.
2015. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

na, mi a fene ez a kockahas mánia?

de amúgy ha olyan kockahas mint ami itt van a 2. válaszban, abba bele lehet verni, a gyereket elfújja a szél:DDDD http://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem_..

2015. máj. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ha valakinek ez a legfontosabb ott baj van, és remélem megkapják amit szeretnének
2015. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Csak az én osztálytársaim húgai olyan szánalmas a lányok nagy része, hogy már 14 évesen lefeküdtek valakivel?
2015. máj. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem alapelvárás, de mindenképpen előny a legtöbb lánynál. Ahogy a fiúknak is vannak elvárásai, úgy a lányoknak is vannak. :D Nem hiszem, hogy nektek lenne kedvetek egy dagadt lánnyal összejönni. De mielőtt lepontoznátok, ismétlem: nem alapelvárás, csak előny.
2015. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

És mi van ha én azt mondom,hogy van kockás hasam,de csak nagy mellű lányokkal szexelek?

:) Ne csak már nekünk kelljen megfelelni

2015. máj. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!