Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, csúnya fiú vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, csúnya fiú vagyok mégis van lány, nem is egy akinek állítólag tetszem és kellennék ez mégis hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
De tényleg szinte minden csaj csúfol vagy vihog ha meglát. MÉgis most is van csaj akinek én kellek, meg volt már olyan is, hogy csaj barátnője hívott magukhoz mert tetszettem a barátnőjének. Pedig tényleg a legtöbb csaj meg fiú csúnyűának nevez. Lehet, hogy épp ez a csúnyaságom, jellegzetsen ocsmány fejem az , ami vonz pár csajt?

2015. máj. 22. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Most az engedélyünkre vársz, hogy összejöhess valakivel? Gyere össze azzal akinek bejössz, ne töketlenkedj már. Lehet úgy vannak vele, hogy nincs egy nő se, aki rád másszon és elvegyen tőle :)
2015. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet, hogy a jellemed fogta meg, ha esetleg jobban ismer.
2015. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen most nem tudom mi olyan hihetetlen,hogy van akinek te tetszel.Szerencsére mindenkinek más a szép;)
2015. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 raczviktor válasza:
SOHA ne mond magadra hogy csúnya vagy, értékeld magad, te igenis szép vagy, mint minden ember.
2015. szept. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!