Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Aggódnom kell-e?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Aggódnom kell-e?

Figyelt kérdés
Ma lettem 18 éves, és még életemben nem volt fiúm. Nem csókolóztam még senkivel, nem ölelhettem át senkit, nem bújhattam hozzá senkihez... És kezdek kétségbeesni, hogy kimaradok ezekből, hogy esetleg sose lesz senkim.

2015. máj. 24. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem 20 évesen lett először. De nem tartottam gáznak, igazából szarok rá, az én életem, nem érdekelnek a társadalmi szokások.
2015. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
szerintem a sajat nemedet szereted.
2015. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell aggódnod. Ráérsz még :)
2015. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aries 2 válasza:
Ne aggódj! Én pl. 33 éves koromig nem szeretkeztem. De azt is megbántam. A legtisztább, legerkölcsösebb egy szent házassággal megalapozni egy kapcsolatot. Én is vágyom az igazira. De sokminden visszatart tőle.
2015. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!