Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt eredményem...

Kombinált teszt eredményem 1:190 Edwards nagyon alacsony (telefonon ennyit mondtak).13 héten voltam ultrahangon:CRL:77mm, NT:1,8, orrcsont ábrázolódik. Egy hét múlva kell mennem genetikára (40 éves vagyok). Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nekem hasonló eredmények voltak tavaly (35 évesen). Genetikán megkérdezték miért is küldtek? (én még pont beleestem abba, hogy 35 évtől kell genetikára menni.

Szóval mindent rendben találtak.

2015. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Lombik baba(fagyasztott beültetés) sokat vártunk rá én se 40 évesen akartam szülni.Nem szívesen mennék magzatvíz vételre ha nem muszáj. A korom miatt eleve magas kockázatba soroltak(1:106).
2015. máj. 6. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van a kor miatt ugye eleve magasabba a kockázat.

Elvben ha kor miatt küldenek fel szokták ajánlani a magzatvízvételt minden esetben. DE attól függ szerintem kihez kerülsz. Mi egy nagyon jó dokinál voltunk 17. hétre kaptam időpontot, elmondott mindent és az eredmények birtokában ő nem javasolta. Mert egyébként minden eredményem jó volt. Uh-ok, vérvételek.

2015. máj. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen felajánlották,de az ultrahang jó lett és én emiatt inkább a kombinált tesztet kértem.Csak most nem tudom hogyan tovább persze a dokival beszélek majd,de biztos megint az amniót fogja erőltetni.
2015. máj. 7. 07:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most voltam amnión, ennél jobb értékkel. Nekem az Istenhegyin csináltál. Uh jó lett, de a véreredmény köztes kockázatot adott Edwards-ra. A Down negatív lett. Két genetikus is nézett uh-al, mindkettő jó lett, semmi eltérés, mégis mindketten javasolták az amniót. Én is úgy döntöttem,hogy nem szeretném végigrettegni a maradék hónapokat.
2015. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!