Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is furcsa vagyok? 15L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is furcsa vagyok? 15L

Figyelt kérdés

Szemelyiseg: Nem vagyok tul kedves, ez annak lehet az oka, hogy nem szeretek megbizni senkiben. Egesz jo humorom van, viszont viccet meselni nem tudok, idegesito vagyok, nagyon huseges, soha nem sirok masok elott. Nem szeretem a kisgyerekeket, szornyen egyszeru ember vagyok. Imadom a Star Wars-t, az Amerikai Horror Story-t. Zeneben mindent meghallgatok ami megtetszik, de leginkabb Tankcsapdat, Hollywood Undead-t, Skillet-t, Paramore-t, Nirvana-t etc. hallgatok.


Kulso: Kicsivel vall ala ero sotetbarna, hullamos hajam van, oldal frufruval, barnas-zoldes szemek, kicsi szaj, feher bor, az arcformam kerek. Leginkabb fektet hordok, mindig sportcipot, altalaban van mukormom, mindig sminkelem magam(szempillaspiral, szemtus, boomer, bb krem, puder), nagyon alacsony vagyok=alig 150cm, nem vagyok vekony, de ijesztoen dagadt sem...Van jo par szegecses karkotom, 2 nyakorvem, es acelbetetes bakancsom is.


2015. máj. 24. 17:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy furcsa,19F
2015. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
a néger haveromnak bejönnél
2015. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem furcsa egyszerűen rocker csajszi vagy.. :D
2015. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Van akinek furcsa vagy, van akinek nem..

Biztos van olyan fiú aki értékeli ezt ;)

2015. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Tipikus tucatgyártmány vagy, aki azt hiszi magáról, hogy ő egy elvont és teljesen egyedi ember.
2015. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, pont olyan vagy mint minden második lány.
2015. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

feher bor?

Végre egy lány aki nem voros bor.

Szerencsére nem minden második ember ilyen. 10 évvel ezelőtt furcsa volt, ma már csak feltűnési viszketegség.

Hoze úr szerint is biztos normális vagy.

2015. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
utolsó: mit lopod el a poénom én is a borral akartam viccelni -.-
2015. máj. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy kicsit furi vagy,de ez jó,nem haladsz a tömeggel :D
2015. máj. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
rendben vagy
2015. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!