Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy az első csók...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tantiti kérdése:

Az normális hogy az első csók után nem akarok többet csokolózni?

Figyelt kérdés
Igen tudom korai még ezt mondani, de valahogy ma volt meg az első csókom..és utána olyan kellemetlenül rosszul vagy nem is tudom azt leírni ahogy éreztem de nemez a pillangó a hasamban sztori volt. És nem tudom úgy furán érzem/éreztem magam valahogy utána ez normális vagy csak én vagyok ilyen genetikai selelyt!!??

2015. máj. 18. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyelves csók volt vagy sima? mert én amikor először kaptam az enyémet (sima), azt gondoltam, hogy na, ezt se nekem találták ki, de utána jött a nyelves és ahw *-* azóta minden nap csinálnám :))
2015. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szeret csókolózni. Én se szeretek, inkább ölelkezős, puszilós típus vagyok. Ha emiatt selejtek vagyunk, akkor ez van :D
2015. máj. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nyelves volt..de valahogy én maradnék a puszinál meg az ölelkezésnél :)
2015. máj. 18. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem merem kérdezni, hány éves vagy, helyes maradj a puszinál.
2015. máj. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első csók a legtöbb embernél rossz. Akár mert nem tetszik nekik a srác/csaj, akár furcsa érzéstől vagy mert pl többet vártak volna.

Nekem ma két barátnőm is elmondta, hogy vasárnap randijuk volt és megcsókolták őket (első csókuk volt) Ők is azt mondták, hogy furcsa volt stb. :D

2015. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15/L vagyok nem vagy vicces...na pacsii legalább nem vagyok egyedül köszi aranyosak vagytok!!
2015. máj. 18. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Jajj, de jó! Más is van úgy, hogy inkább ölelkezős-puszilgatós?? :D :D Azt hittem csak az én újabb furcsaságom! :D
2015. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
78%
Valaki írta pont ezen az oldalon, hogy neki az első csók "undorító és iszonyat nyálas volt" és hát én tökéletesen egyetértek vele :D De nem az első alapján kell megítélni, ez nem azt jelenti, hogy az összes többi is ilyen lesz :) (at least I hope...)
2015. aug. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!