Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nagyon kevés az esélye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nagyon kevés az esélye annak hogy most terhes legyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagy hülyeséget csináltam..

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, mindig óvszerrel szexeltünk is viszont most nem volt nála.. ezért egy kicsit betette hogy végre megpróbáljuk milyen úgy, viszont a menstruációm 5. napjába voltam, maximum 6-7-et húzhatott azt mondta kiveszi mert mindjárt elmegy, megfogta a farkát véres volt, meg " nedveses " de azt mondta hogy az az én nedvem, most pisiléskor olyan sperma szagot éreztem, gondolom akkor válladék mehetett oda, de sperma biztos nem.

ugye nem lehetek terhes, vagyis nagyon semmi esély rá.

Tegnap történt az eset, van itthon terhességi tesztem mikor kellene megcsinálnom!


19 L


2015. máj. 27. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Menstruacio kozben eleg kocsi az eselye annak hogy teherbeess hacsak nem volt kozben spontan peteeresed ami nem kiszamithato. Most az a lenyeg hogy ne panikolj , es eleinte ha erzed magadon a terhesseg tuneteit ne hidd el mert csak bekepzeled az ijedtseg miatt. Kb 11-12 nap mulva fog pontos eredmenyt mutatni a teszt.

Drukkolok ',hogy negativ legyen egyenlore. Nagyon nem vagy eleg erett egy gyerekhez ha ilyen hulyesegeket csinalsz...

18/L

2015. máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*kicsi
2015. máj. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ ! :)
2015. máj. 27. 01:09
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

Legkozelebb ha nincs pettingeljezek vagy filmrzzetek! :)

2015. máj. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké :) megfogadom a tanácsodat az már biztos :P
2015. máj. 27. 01:16
 6/9 anonim ***** válasza:
ha nem lennel noob es huznal gumit a kanod farkara...
2015. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsi a terhesség esélye, de én bevennék esemény utáni tablettát. Ez a biztosabb.
2015. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de ő tabletta helyett a bránert vette be
2015. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2015. máj. 27. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!