Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek létezik, hogy...

Kerubin kérdése:

Szerintetek létezik, hogy Minerna eszköz mellett terhes legyek?

Figyelt kérdés

24 én lett volna esedékes a mesesem de eddig semmi jele .

Április 30 -án volt némi kis vérzésem és most kellett volna megjönni 24 én .Lehet csak túl aggódom a dolgot ,de nem szokott késni soha .Valamint 1-2 nappal ezelőtt jobb oldalt lent egy kicsit fájt a hasam és a mellem is feszül ..Volt már terhességem és tudom mik a tünetek csak spirál mellett ???


2015. máj. 26. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Mirena mellett a legtöbb nőnek - az első egy-két hónapot leszámítva - nincs menstruációja. Úgy tudom, ez a fajta fogamzásgátlás majdnem olyan hatásos mint a művi meddővé tétel, a terhességnek nagyon-nagyon kicsi az esélye. De ha aggódsz, egy terhességi teszttel nyugtasd meg magad!
2015. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze mindenképp teszt lesz csak én abban sem bízom a 3.babámat úgy szültem hogy 4 hónapig volt mensesem és egy teszt sem mutatta hogy terhes vagyok .És ez a spirál már lassan 10 éve van fent .
2015. máj. 26. 22:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hormonális spirált (Mirena az) hivatalosan 5 évente cserélni kell, csak 5 évig nyújt teljes védelmet...
2015. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
április elején voltam rákszűrésen és azt mondta a doki hogy teljesen rendben van ,nincs vele teendő.
2015. máj. 26. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben sürgősen tesztelnék és keresnék egy másik orvost.
2015. máj. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező.

Én is spirál mellet estem teherbe.

Csinálj egy tesztet.

2015. máj. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy mennyire nyomatják a Mirena-t, velem együtt szült egy kismama aki amellett lett terhes, a nővér-barátnőm elmondta, hogy havi legalább egy nő megy abortuszra úgy hogy normálisan van fent a spirál. A legdurvább, hogy a 23. héten császározni kellett az anyukát, mert a baba ránőtt a spirálra. :(
2015. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jobb azért ha elmész másik orvoshoz is
2015. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!