Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan nagyon vézna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nagyon vézna srác, aki sikeres a csajozásban?

Figyelt kérdés
én is ilyen vagyok, mármint az első :D sikeres nem vagyok mert még nem is tartok ott, hogy csajozzak..csak kíváncsi vagyok ilyen alkattal egyáltalán lehet e esélye egy srácnak..kérlek ne adjatok gyúrós tippeket, most nem erre vagyok kíváncsi!
2015. máj. 27. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát.... Én 59 kiló vagyok, aztán volt már olyan barátnőm aki az elérhetetlen kategória :) Nem lehetetlen. Annyi hogy a belsődet lássák. Meg azért az se mindegy milyen az arcod szerintem :P
2015. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát ja, am nem vagyok ronda csak egy hibám van, az alkat :D de te hány centi vagy am? és hány éves?
2015. máj. 27. 17:58
 3/11 anonim ***** válasza:
17 vagyok 179 centi körül.
2015. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát a csont és bőr szerintem nem a lányok esete, enyém se, de én pl a ducibbakat sem nagyon szeretem :/

Egyik osztálytársam is ilyen, sőt nem is egy és az elején nem igazán tetszett h ilyen vékonyak aztán most egész tűrhető már, megszoktam és ezzel szerintem semmi baj nincs:)

Talán ha picit ducibb barátnőtök van, egyes embereknek nem igazán fog tetszeni, én nem szólnék le senkit pláne nem ezért de mindenki tudja, hogy ilyen embereket bármelyik utcán lehet találni...

Egyébként lány vagyok bocsi:/

2015. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

előszöris, duci lány sose :D és nem azért mert eleve nagyon röhejes ha egy vékony és egy kövér lány járnak, hanem nekem egyszerűen nem az eseteim, bár nem tudom hogy te most mennyire ducira gondoltál :) egy 50 kilós lány sztem nem ciki, ha mondjuk egy 58-9 kilós sráccal van, az belefér simán, nem értem hogy miért kéne az ellentétet keresni :D

a másik meg hogy most milyen értelemben nem tetszettek a vékony osztálytársaid? mint osztálytársad, cikinek tartottad őket csakis az alkatuk miatt? vagy mint pasit? vagy ezt nem értem :D

meg azt se értem, hogy milyen emberekre értetted hogy bármelyik utcában lehet találni? köszi a válaszokat előre is :)

2015. máj. 27. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Osztálytársakban csúnyának tartottam az alakjukat, viszont most már teljesen megszoktam:) és olyanokra gondoltam akik mindenkit kiröhögnek ha valaki nem "tökéletes" tudod a páwásokra és társaikra gondoltam:)
2015. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mármint osztálytársak alakját látom tesi órán ugye a fiúkét és egy ideig nagyon csúnyának tartottam ezeket a véknyabb fiukat
2015. máj. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen értem, még a duci csajos írásomat véleményeznéd? :D én osztályomba is van pár csúnya lány, meg egy nagyon kövér is, mégse nézem le meg semmi, csak mint nő nem tetszenek ennyi
2015. máj. 27. 18:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Azzal azt akartad mondani hogy az 50 kilos meg az 58 kilos nem gaz...de mi van ha a lany 50 kilo viszont csak 150 cm?
2015. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
akkor 45 :) de női testalkat más..
2015. máj. 27. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!