Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nos azt szeretném, hogy...

Borsolali70 kérdése:

Nos azt szeretném, hogy ugyebár gyúrok, de cseppet vézna vagyok, kajálás megvan rendesen, de nem hizok és ugyebár olvastam a proteinről, ennek vannak negativ tulajdonságai?!

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy hizol tőle ,de izmot nem növel,szóval én nem szteroidra gondolok,hanem proteinre fehérje por vagy mi és ennek negatív tulajdonságai vannak???
2015. máj. 27. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csirkét/halat/pulykát/marhát/túrót eszel, annak is van negatív mellékhatása? Abba is ugyanúgy van fehérje.
2015. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Akkor most megvan rendesen a kaja vagy nincs? A protein segít ha amúgy nem bírsz annyi húst/túrót betolni, de ha most is rendesen eszel akkor mi lenne a különbség? A túl sok fehérje megterheli a veséket, más negatívumról én nem tudok.

"hízol tőle, de izmot nem növel" - ha rendesen, edzésterv szerint gyúrsz, akkor növeli az izomzatot (inkább az izomzatot mint a zsírt). Ha csak ülsz otthon és PS-ezel, akkor meg hízlal.

2015. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért a túl sok fehérjét sem olyan egyszerű bevinni, ahhoz azért elég sokat kell enni hogy megterheljen.
2015. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem kösz,akkor nem öli a spermát,mint a szteroid,ugyebár?!
2015. máj. 27. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Az sem öli a spermát egyszerűen nem így működnek a dolgok, de a doppingszerek azok teljesen más kategória.


Itt van egy link mi a tejsavófehérje és hogyan készül. [link]


Szója, borsó, rizs, marha, és tojás alapú fehérjekoncentrátumok vannak még a magyar piacon.

2015. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért nem hízol, nem jön a tömeg, mert nem vagy kalóriapluszban. Növeld a kalóriabevitelt egy kis telítetlen zsírral, és máris rendben leszel, nem kell más
2015. máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 28. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!