Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzott féltékenység?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott féltékenység?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és féltékeny vagyok barátnőmre .



Tök normális volt mert elmondta és kikérte véleményem hogy nem probléma hogy elmegy sétálni egy régi barátjával akivel évente csak pár alkalommal találkozik.


Nem akartam rossz fényt vetni magamra ezért mondtam neki hogy menjen nyugodtan.


Amikor hazaért kicsit ideges volt , félt tőle hogy megharagudtam rá , meg ismerőseim is meglátták őket a sráccal és hogy pletyka lesz belőle hogy megcsal vagy valami .


Mondta ha kell többet nem találkozik vele , de én nyilván nem tilthatom meg mert nem a tulajdonom meg amúgy is ez azért elég rossz fényt vetne a kapcsolatunkra.



Azért belül eléggé féltékeny vagyok , de nem akartam kimutatni . Szerintetek megcsalt , volt köztük valami ?



2015. máj. 30. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy az, hogy a barátnőd az engedélyed kérte, ami már egy jó dolog. Meg ha, azt mondta, hogy csak egy régi barát, akkor valószínűleg úgy is van. Fő a bizalom.
2015. máj. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bízz a lányban. Sajnos én féltékenység miatt vesztettem el egy csajt, de többet ebbe a hibába nem akarok beleesni. Nem szabad féltékenynek lenni. Ebben az esetben meg főleg nem, hisz engedélyt kért, sőt még utána bántotta is, még akkor is ha nem történt semmi. Nem akar elveszíteni, ez tény. Bízz a lányban, az a srác csak egy régi barát.
2015. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!