Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitseg! Mennyire lenyeges a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Mennyire lenyeges a baratom ismeroslistaja a facebookon?

Figyelt kérdés
Az iment a baratom ismeroslistajat neztem a facebookon mobilrol es rogton az elejen rengeteg csajt adott ki pont azokat akikre gyanaskszom!! A kerdesem az lenne, hogy az ismeroslita azokat a szemelyeket teszi elobbre akit aktivan nezeget, vagy beszelget veluk? Vagy esetleg ez teljesen veletlenszeru?

2015. máj. 29. 19:35
 1/5 anonim válasza:

:DDDD uram atyám! na jó. féltékenységi rohamaid vannak? minek nézegeted ilyen elszántan? megölöd a kapcsolatot...

egyébként teljesen véletlen szerű! minden fiúnak több lány ismerőse van mint fiú ez természetes /fordítva is.

2015. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

He????

Retard rohamod van?????

Beszélj a csávóval akivel kapcsolatban hiszed magad te szégyen....

2015. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az ő profiljáról? mert nekem pl ha én vagyok bejelentkezve, és megnézem az ismerőseimet, azok vannak elől, akikkel a legtöbbet beszélek :) a párom adatlapján a közös ismerőseink vannak elöl. de ez gépről, telefonról nem tudom milyen.


de szerintem állíts ezen az őrült féltékenykedésen, nem előnyös :D

2015. máj. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy beteges ez nalam, de akkor is rossz. Utolso valaszolonak annyit, hogy en is eszrevettem hogy a kozos ismerosokoet elobbre rakta. de a 76 db kozos imerosunkbol csak 68at rakott oda elore. es abbol az elso 10 akikre a legfeltekenyebb vagyok nyoms okokbol!
2015. máj. 29. 21:38
 5/5 anonim válasza:

Ezt csak mellékesen , de az a baj, hogy sok fiú azt hiszi, hogy azok a nők a normálisak, akik nem kutakodnak, sem e-mailjükben, sem facén, sem sehol...Gondolom azt is hiszitek, hogy ezt nem csinálják vagy csinálja az aktuális párotok. Minden nő (-de akár férfi is) megnézi néha-néha a párja facés dolgait, és ez nem feltétlenül amiatt van, mert nem bízik benne, hanem mert igenis kiváncsi arra, hogy éppen ki az akivel pl.mostanában cseverészett. Az, hogy sokan úgy gondolják, hogy ez mekkora hülyeség és, hogy csak az idióták csinálnak ilyesmit az téved, mert én most hirtelen tudnék mondani pár olyan ismerőst, akik szinte rendszeresen megnézik a párjuk közösségi oldalas cuccait, csak annyi van, hogy nem tudja meg a másik, nem mondják meg nekik.

Amúgy meg a kérdésre válaszolva, nem kell aggódni emiatt. Nekem a sajátomon is véletlenszerűen adja ki a neveket.

2015. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!