Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác az osztályomban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác az osztályomban aki nagyon bejön nekem bár nem beszéltunk túl sokat és nem is vagyunk olyan jó barátok. Az òrákon minding nézeget az én irányomban! Nem tudom hogy mit érezhet vagy hogy mit csináljak? Segitenétek?

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
nézd a lábfejét, aki felé mutat, abba szerelmes
2015. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a nagy tanács ?
2015. máj. 30. 22:20
 3/11 BigUncleZ ***** válasza:
Hát ha bejön akkor nézzél vissza...
2015. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
valóban van egy theoria hogy keresztbe tett láb estén ha feléd néz a lábfeje akkor bejösz neki ha pedig az ellenkezőbe akkor nem :D de ez nem egy minden esetben igaz tény természetesen :)
2015. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Először akkor barátkozz meg vele ismerkedj vele.Beszélgess vele fészen kérd el a házid stb...aztán alakul majd.
2015. máj. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha csak nézeget de nem szólít meg (mert lehet hogy nem mer) de érez valamit irántad akkor értékelni fogja ha beszélgetést kezdeményezel vele és próbálsz vele barátkozni :)
2015. máj. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak véletlen. Én is sok lány felé néztem órán, úgy 5-6 felé is és egész gyakran.
2015. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az is lehet de amikor csoportban kell dolgozni vagy ilyesmi akkor mindig ugy helyeszkedik hogy közel legyen hozzam es minding mondja a nevemet. Ugy érzem ebben több van!
2015. máj. 31. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor valószínű tetszel neki.
2015. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Menj oda, feldobsz valami témát és beszélgettek.
2015. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!