Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belém esett? Vagy zavarja?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém esett? Vagy zavarja? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy fiú, akibe nagyon beleszerettem. Az udvaron és a folyosón minden hétköznap látjuk egymást (szinte), és nekem muszáj ránéznem, aztán bámulni őt. Viszont Ő is szokott bámulni engem.

A kérdés csak annyi: Ha nem beszélgettem még vele, csak néz, akkor... tulajdonképp mi van?


Köszönöm, sziasztok!



2015. máj. 15. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem mer kezdemenyezni!


Menj oda beszelgetni vele kettesben.. Hidd el nem ciki ha lany kezdemenyez.. Es o is orulni fog neki :)


En azon az elven vagyok hogy milyen jókat lehetne szórakozni egyutt, de ha nem probalod meg akkor nem lesz szorakozas... De ennek ellenere en sem merek senkinel kezdemenyezni :(

2015. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
-/f
2015. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Értelek én, csak egy a baj: nem merem.
2015. máj. 15. 15:01
 4/19 anonim ***** válasza:

Mit nem mersz rajta? :) gondolom ugyan azt mint en hogy nem tetszel neki, nem ismered az igazi enjet, nem tudsz mit mondani...


Ha tetszel neki akkor csak vesz batorsagot hogy ő is kérdezzen es onnantol mar elindult a beszelgetes..


Szerintem "osonj" oda hozza es mondj neki egy halk sziát és kérdezd meg hogy melléülhetsz-e?


Legalabb is en ennek orulnek ha egy lany oda szeretne jonni

2015. máj. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Őszintén? Ezeket nem merem rajta:

- én vagy két évvel fiatalabb vagyok.

- ő vagy másfél fejjel magasabb.

- a haverjaival van mindig.

- és ha nem tetszem neki, kiröhög. Gondolom.

2015. máj. 15. 15:07
 6/19 anonim válasza:
Hány éves vagy? 15 leszel :D?
2015. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "ha nem tetszem neki kiröhög" dolog elég gyerekes, ha tényleg annyival idősebb, akkor nem fogja megtenni.
2015. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Biztos...

De mindegy, úgyse lesz merszem odamenni hozzá.

2015. máj. 15. 16:29
 9/19 anonim válasza:
100%
Én vagyok a 6#-ős, nem írod meg privátba hogy hol laksz? Vagy valamit :)
2015. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

lehet csak azt nézi, hogy te miért nézed :D

de köszönj rá, kérdezd meg h mizu, (2 téma lehet, az adott szitu (szóval suli) v ővele kapcsolatban valami. Magadról csak akkor beszélj, ha kérdeznek!!), stb... KEZDEMÉNYEZZ!!

ha ez után sem cselekszik, akkor hagyd a francba! :/

2015. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!