Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz, félénkebb csajok! Két -...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz, félénkebb csajok! Két - három hónap elég idő ahhoz, hogy meglegyen az első aktus?

Figyelt kérdés

Olyan lányról van szó, akinek nem igazán voltak előbbi kapcsolatai, szóval az első csókja is velem történt, az is elég nehézkesen számára, mert félt. Felhozni a témát meg nem merem, mert félek az választól. Az olyanoktól, mint pl.:

-Erre kellek?

-Kanos...

És társai... Ez esetben meg nem tudnánk nem erre gondolni és távolabb kerülnénk egymástól nem?


2015. jún. 1. 21:39
 1/5 anonim válasza:
Szia. Szerintem ezt nem szabad időhöz kötni. Ha igazán szeretitek egymást, szerintem könnyen fog menni. Ne siettess el semmit, mert akkor csak erőltetettnek fogja érezni, és egyáltalán nem fogja élvezni. Mióta vagytok együtt? Ha már együtt vagytok 1-2 hónapja, szerintem beszéld meg vele, de ha esetleg még nem szeretné, akkor várj türelmesen.(Már ha tudsz,meg akarsz) :)
2015. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Türelem van bőven :) Nem is az a gond, hogy már nagyon nem bírok magammal, hanem a reakciója.
2015. jún. 1. 22:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként én is mindig ezt mondtam neki eddig mindenről. De annyira nem vagyok bátor, hogy ott helybe belekezdjek.
2015. jún. 1. 22:03
 4/5 anonim válasza:
100%

1. vagyok.

Nem kell félned a reakciójától, mert tuti hogy szeret annyira, hogy rendesen meg tudjátok felnőttek módjára beszélni.:)

2015. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírtakból azt látom, hogy több időre van szüksége, amíg fel tud oldódni és meg tud bízni benned. Ezért legyél türelmes. Ha továbblépsz, mindig figyeld a reakcióját, hogy jól esik-e neki, amit csinálsz. Semmit ne eröltess, persze beszéljetek a témáról, de ne legyél nyomulós, mert megijed és akkor újból kezdhet az elejéről.
2015. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!