Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bnőmnek szeretnék ajándékot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bnőmnek szeretnék ajándékot 14. sznapjára! Ötletek? (Pls normális válaszokat. Thx! )

Figyelt kérdés

Igaz még egy kicsit korán rakom ki ugyanis jan.-ba lesz majd 14 csak most eszembe jutott meg láttam olyan kérdést amit 5 honap mulva válaszoltak meg ezért gondoltam h kirakom most előre is köszi mindenkinek

Ja és 3000 Ft-ba gondolkodtam max 5000 és vmi igazán szivhez szólót!



2015. jún. 3. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én lány szívemet a klasszikus dolgok dobogtatnák meg a szülinapomon a barátomtól. Ékszer, csoki, virág, plüss, közös kép szép keretben stb... :) Remélem tudtam segíteni. :)
2015. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Így látatlanban elég nehéz megmondani.... Esetleg ha egy kicsit eírnád őt, az sokat segítene.

De parfümmel nem lőhetsz mellé.

2015. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi èn is ezekre gondoltam csak nem voltam benne biztos

Ès igen sokat segitettèl :)

Köszi mègegyszer :)

Mèg jöhetnek a válaszok :)

2015. jún. 3. 18:47
 4/20 A kérdező kommentje:

Ez is jo ötlet 2. :)

Am leirásnál mire gondolsz? Belsőre?

1. Sajna közös kèp mèg nincs jo meg itt a városomban nem is tudok jo helyet

2015. jún. 3. 18:50
 5/20 A kérdező kommentje:
2. Sztem az èn bnőm is a klasszikust szereti ahogy az első mondta
2015. jún. 3. 18:56
 6/20 Szémi2003 válasza:
Ezeknek biztos örülne: parfüm,I'Love feliratos plüss,párna,bögre esetleg van valami amit sokszor emlegetett hogy szeretne?
2015. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mèg nem sok ideje vagyunk együtt szülinapján leszünk kb 1 ève de azt tom h szereti a lovakat meg a kutyákat neked is köszi :)
2015. jún. 3. 19:06
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja mèg az illatomat szereti nagyon ugyhogy a plüss jo ötlet mert ha nálam van egy ideig akk olyan illata lesz mint nekem annak biztos nagyon örülne
2015. jún. 3. 19:14
 9/20 A kérdező kommentje:

Most küldött egy kèpet szine oreorol nem tudjátok hol lehet szerezni?

(Megigèrtem neki h majd szerzek neki de mondjuk nem hinnèm h meg lesz januárra...de ki tudja

2015. jún. 3. 19:52
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Amerikából tudok szerezni nyáron "színes oreót". De nem hiszem hogy januárban még együtt lesztek,bár kitudja
2015. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!