Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normalis szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis szerintetek?

Figyelt kérdés

ne nezzetek lecci ribinek de az van hogy ugye mivel 14 evesek vagyunk a baratommal mindketten ezert neki meg egy csoktol is all.... es hogyha engem ugye nyom, nekem az tetszik.. jo ez furan hangzik de akkor is igy van

meg sose ultem az olebe de ugy latszik hogy nemsokara fogok es akkor is allni fog neki?

lecci csak normalis valaszokat ❤


2015. máj. 23. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Fog bizony. Nem is kicsit. Ha jó helyen dörzsöl téged akkor aztán rendesen benedvesedsz :-)
2015. máj. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszt ❤

jo helyen fog dorzsolni 😉 ha csokolozunk alapon nedvesedek akkor nem tudom mi lesz most 😅

2015. máj. 23. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizseregni fog a nunid :-) Ha tökös a srác akkor meg is simiz kicsit nacin keresztül. Vagy akár be is csúsztatja a mancst a bugyiba :P
2015. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
simogatas az tuti hogy lesz mert azt enis szeretem de azert ne nyulkaljon a bugyimba egyelore :D
2015. máj. 23. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Ti már 1 hónap múlva dugni fogtok......;)
2015. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tervezem hogy egy honap mulva dugni fogunk de azer koszi a valaszt ✋
2015. máj. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!