Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megtegyem ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem ezt a lépést?

Figyelt kérdés
Az első nagy szerelmemmel 2 évig voltunk együtt.Álomkapcsolat volt,pedig 130 km köztünk a táv,de legyőztük,ezzel Sosem volt különösebb baj.3 hónapja szakítottunk,én szakítottam vele.Most nem fejtenem ki,hogy mi miatt,mert nagyon nagyon hosszú.Nem beszéltünk egy ideig ,majd ismét.Találkoztunk is,és egymásnak estünk,persze jó értelemben.Nem tudja eldönteni,hogy újra kezdjük -e.Én viszont halálosan szerelmes vagyok belé,depressziós lettem.Nem tudom őt elengedni,nem megy,hiábavalóan próbálkoztam.A tervem az,hogy jövőhéten felmegyek oda,ahol lakik,és csináltatok egy ilyen feliratos pólót"Szeretlek xy,adsz még egy esélyt?",és sütnék neki rakottkáposztat,mert az a kedvenc étele.Persze titokban mennék fel,és ott állnék az ajtaja előtt.A kérdésem az,hogy felmenjek hozzá Szerintetek?Nem tud megnyugodni a lelkem,amíg minden tőlem telhetőt meg nem teszek.17/l

2015. jún. 3. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, nekem nagyon tetszene egy ilyen akció. ;)
2015. jún. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és miért is szakítottál???
2015. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
mindenképp menj!:)
2015. jún. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne égesd magad
2015. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég kellemetlen szituáció. Én szolidabban járnék el. Nem csináltatnék pólót és megbeszélném vele, hogy talizzunk. Aztán ha úgy látom rendben vagyunk, megsütném a káposztát és úgy lepném meg. De így lutrira nem túl csábító.
2015. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ez rohadt kínos lesz, ha nem érez semmit, vagy egyáltalán látni sem akar, akkor sem fog elküldeni a búsba, de nem fog szívesen beengedni. Ezt diszkrétebben próbáld meg inkább.


Ha pedig még szeret,akkor meg dugtok egy jót, utána még jó kaja is lesz, tuti kombináció.

2015. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia

Azt nem tudjuk, hogy tulajdonkeppen miert lett vege a kapcsolatnak ami talan fontos lenne...hisz nem tudjuk, hogy maradt-ea szakitas miatt nemi tuske a parodban. Amiert azt mondta, hogy bizonytalan talan nem kellene neked levadasznod! Hisz a ferfiak/fiuk tobbsege szeret dominans lenni. Ha egy ejszakas kaland akkor nem zavarja oket ha csaj kezdemenyez, de ha komoly dologrol lenne szo akkor ok akarjak viselni a nadragot! Ezert en semmi fele keppen nem csinalnek polot es nem rontanek ra, hisz lehet hogy nem eppen alkalmas idopontban lepned meg ot. Inkabb mint mar elottem is irtak, beszelj meg egy idopontott vele es menjetek el randizni, persze probalj meg a kedveben jarni esetleg tehetsz utalast arra, hogy te vele szivesen terveznel. De hagyd meg neki, hogy ferfi legyen!

2015. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!