Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hívjam el? Megtegyem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el? Megtegyem az első lépést?

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogyha nem lépek akkor nem lesz belőle semmi.Szóval 17 éves vagyok lány és elszeretném hívni sétálni vagy csak leülni a tópartra és beszélgetni egy velem egyidős fiúval akit szeretek.Igazából nem nagyon beszélgettünk még,de egy helyen lakunk,viszon sokszor ad olyan jeleket amikből az derül ki hogy érdeklődik felőlem.


Msn-en fennt van nállam gondoltam ott írok majd rá hogy lenne e kedve valamelyik este találkozni velem.

Nem fogja zavarni,vagyis engem kicsit zavar hogy én hívom el,de ő nem lép....úgyhogy megteszem az első lépést jó ötlet?


2010. aug. 1. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:

persze. nekem bejönne, ha lány kezdeményezne.

24/F

2010. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jó ötlet,próbáld meg nyugodtan.
2010. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha megteszed, mit vesztesz? Csak ne gyere azzal, hogy már szereted... elég furcsa lenne neki, ha nem is beszéltetek még nagyon.
2010. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát elég régóta tetszik pontosan 8 hónapja
2010. aug. 1. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan hívd el, lehet h csak mulya és azért nem kezdeményez.. manapság a párkapcsolatok 90%-át a nők irányítják..
2010. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ulj szepen vissza msn ele, es hagyd a temat kb 10 evig erni. (mar megint bunko vagyok, a fenebe! :D De hogy mindig igazam van!)
2010. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megtettem vagyis írtam neki és azt mondta hogy még nemtudja ez mit jelent? vagyis inkább nem?
2010. aug. 1. 16:23
 8/9 anonim ***** válasza:
előttem válaszolónál a pont
2010. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is csaj irányít. Ő mondja meg hogy semmi/baráti/laza/komoly kapcsolat lesz vele egy pasi közt.


20/F

2010. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!