Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt a reakciót?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a reakciót?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe már nagyon régen szerelmes vagyok de eddig csak barátság volt köztünk, leges legjobb barátok vagyunk. Elutazott a hétvégére és jövő hétvégén pedig megint elutazik és haza se jön a nyár végéig. Csütörtök este itt volt nálunk (mint majdnem minden délután) aztán hazavittem, mivel tudtuk hogy valószínűleg ez volt az utolsó olyan este amit kettesben tudunk eltölteni a nagy utazás elott így mikor hazavittem megöleltük egymást, megpusziltam először a vállát, aztán a nyakát majd az arcát, aztán meg akartam csókolni, de akkor elfordította a fejét egy kicsit így csak a szája szélére sikerült adnom egy puszit, utána viszont nem mondott semmit, csak azt beszéltük meg hogy nem tudjuk mi lesz velünk a másik nélkül egész nyáron, mikor alapjában véve kb 2 napot nem bírunk ki egymás nélkül.

Aztán eljöttem haza, ő pedig péntek reggel el is utazott, azóta csak pár szót beszéltünk, de nem a csütörtök este történtekről.

Szerintetek felhozzam ezt a témát, ha igen akkor megis mit mondjak neki róla ami esetleg legközelebb "a helyén tartja a fejét"??

18/F

17/L



2015. jún. 6. 03:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ez már eléggé a párkapcsolat felé alakul...
2015. jún. 6. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem akarta hogy megcsokold. Vagy akarta de megse. Egy nyar hosszu ido. Hiszen barmelyikotok barkivel megismerkedhet baratkozhat es bele is szerethet. Minek csokoltatok volna meg egymast, utana rosszabb elvalni.
2015. jún. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ő nem akarta azt a csókot, lehet nem kölcsönös és neki még mindig csak barát vagy

és azért nem hozza fel, mert nem akar beszélni róla

2015. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nem akarta a csókot, a többit is valószínűleg csak zavartságában hagyta. 17 évesen nem ritka, hogy nem tudja mit akar az ember, és hagy olyasmit is, amit valójában nem akarna, mert nem tudja mi lenne a helyes. Szerintem nincs esélyes nála, ha érezne valamit, nem így viselkedne veled.
2015. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az hogy megismerkedik mással nem túl valószínű mert dolgozni megy egy tanyára az isten háta möggé!
2015. jún. 6. 12:16
 6/14 anonim válasza:
Elég valószínű hogy ő nem akar elveszíteni mint barátot de nem akar megtartani mint fiút.
2015. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, valamit ki kell hogy találjak, mert elveszíteni nem veszíthetem el, megőrülök nélküle. Viszont így más lánnyal nem tudok együtt lenni, próbáltam, volt kapcsolatom mióta ez a helyzet fennáll, de nem tartott sokáig, mert mindig csak ezt a másik lányt kerestem benne folyton, és ez így nem tartható. Ezt a lányt nagyon szeretem, folyton rá gondolok. És egyébként ő is tudja hogy szeretem, és mindig számomra kétértelmű jeleket ad felém...

Nem tudom mi legyen

2015. jún. 6. 18:30
 8/14 anonim válasza:

Hát akkor várd végig ezt a nyarat, (ami irtózatosan hosszú:() addig is ugyanúgy beszélgessetek, ahogy eddig, azonban ha a nyár végén hazaérkezik, térj a lényegre. Mondd meg, mennyire hiányzott, és nem akarsz nélküle lenni már... szereted. És kérdezd meg hogy benne lenne e a párkapcsolatban. Ennyi. Nem kell itt jeleket figyelgetni és lekapni szegényt... őszintén, egyenesen, felnőtt módjára próbáld ezt intézni! Szerintem nagyon is vonzó, ha bátran felmered vállalni az érzéseidet!

23/N

2015. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én a helyedben rákérdeznék hogy akar e valami többet is. Mert ez eddig eléggé "kevesebb mint szerelem de több mint barátság" féleségnek hangzik.
2015. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Tegnap elott hazajött egy éjszakára (de én erről nem tudtam) aztán tegnap reggel meglepett, haveroméknál aludtam, aztán reggel arra keltem hogy ott van bent a szobában, ő keltett fel! :) Az összes barátja közül egyedül engem keresett meg míg itthon volt! :)

Mégiscsak érezhet irántam valamit nem?

2015. júl. 29. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!