Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem, hogy bejelölt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem, hogy bejelölt az egyik haverja? Honnét tudja a nevemet?

Figyelt kérdés
A fiú nem a barátom (vagyis még nem). Egyik nap bejelölt egy fiú, akivel vannak közös képeik, gondolom haverok akkor, de még soha nem láttam azt a srácot ezelőtt élőben, nem is mesélt róla a fiú. Minek jelölt be, meg egyáltalán honnan szedhette elő a nevemet? Üzit nem akarok írni neki, hogy aztán nehogy valami gubanc vagy ilyesmi legyen, csak érdekel, hogy szerintetek ez mi lenne. 20 fölöttiek vagyunk, nem 14 évesek.
2015. máj. 20. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki érti a sztorit?
2015. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezen mi nem érthető?
2015. máj. 20. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Elejétől a végégi az egész. Ki kicsoda és ki majdnem kicsoda és ha nem akarsz gubancot (milyen gubancot és kivel?) akkor miért foglalkozol a dologgal?

Már, ha tényleg nem akarsz gubancot... dehát ez jól kivehető már ennyiből, hogy semmi másra nem vágysz jobban mint a gubancra, hisz izgalom nélkül nem élet az élet.

2015. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van egy fiu, akivel talalkozni szeretnek, sokat beszelunk, stb.. van neki egy haverja, aki bejelolt, de nem tudom honnan ismerhet engem, mert en rola soha nem hallottam meg. a gubancot ugy ertettem, hogy nem akarok ezzel a fiuval is, meg a masikkal is egyidoben beszelni, holott komolyat csak az elsotol szeretnek, ezert meg sem akarok kerdezni tole, hogy miert jelolt be.
2015. máj. 20. 21:44
 5/5 aszomszedneni ***** válasza:
azért azt csak megkérdezheted tőle, hogy honnan ismer vagy ez már bonyodalom ?
2015. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!