Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex/leszbikus rocker...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex/leszbikus rocker lanyok veletek nem bannak szinten lenezoen az emberek? 14/l/b

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Leszbikus rocker lanyok?


Ilyenek vannak a valosagban is? :)

2015. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
A lenézéshez bővel elég, h rocker vagyok :D A leszbikusság pedig alapból nagy felháborodást kelt. Ilyet nem kell reklámozni . Nem befogadóak az emberek ezzel kapcsolatban. Néha olyan érzésem van, h direkt azért kötik az orrunkra a másságukat, h botránkoztassanak. Ha ilyet nyíltan kijelentesz ne csodálkozz, h lenéznek :) 14 évesen honnan a francból jössz rá, h leszbi, biszex vagy? Nem lehetséges az, h még simán nem vagy megérve egy párkapcsolatra?
2015. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 14 éves a szexualitását tolja az orrom elé egy Arch Enemy koncerten, lekoptatom. Mindegy, h milyen beállítottságú.

De tudom jól, h ez előző énekesük leszbikus.

2015. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Én úgy vettem észre hogy van egy fajta kitagadás a páwák körében de az amúgy sem baj :D 16/rocker fiú
2015. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as! Vagy ismerlek vagy nagyon hasonlít a természeted egy ismerősömre a válaszod alapján :D
2015. jún. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Één senki elé nem tolom hogy biszex lennék! Aki nem tud róla azzal nincs baj. De a suliban azért kijutott a dolog, mert nem kellett volna bíznom senkiben, és ezért néz le mindenki.
2015. jún. 8. 18:03
 7/9 anonim válasza:

Én egyzerûen nem mondtam el senkinek a biszexualításomat a közelebbi barátaimon kívül, a rocker stílusomat pedig nem tagadom, és nem is tudnám.

16/l/b

2015. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Kit érdekel mások véleménye? :D

Ki/lenéznek? Nézzenek. Most szégyelljem el magam,amiért imádom a rockot? Kiskoromban az óvodában megkérdezték, hogy melyik dal a kedvencem.. Vártak ilyen kiskacsa fürdik-et stb

,én meg rávágtam, hogy AC/DC-tol ez meg az.

Mindenki olyan zenét hallgat, amilyet akar, amitől jobban érzi magát, amin ki tudja tombolni magát, amin sírni tud, ami kedves számára. Csak sajnálni tudom azokat az embereket, akik az alapján ítélkeznek, hogy xy milyen zenét hallgat, "mer' a büdös rokker". Mivel jobbak/rosszabbak azok az emberek, akik rappet,akik popot, akik operát hallgatnak? Semmivel..

A szexuális beállítottsághoz szerény véleményem szerint maximum két embernek van köze. Az egyik én vagyok, a másik az a személy, akit megszeretnék kapni. Nem tolom mások arcába, de ha megkérdezik nem tagadom.Szerintem nem bántok senkit azzal, ha szeretek. 18/B/L

2015. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xMazsolax válasza:
A rocker korszakomat már kinőttem de igen egy kicsit lekezelően bántak velem, mégha a másikrol nem is tudtak csak a barátaim. De én nem foglalkoztam azokkal.
2015. jún. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!