Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek barátnőt ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátnőt ha semmi bátorságom hozzászolni egy lányhoz?

Figyelt kérdés

Sajna nem vagyok egy "Casanova"...nem vagyok se kivülálló/se szépségkirály

Haverjaim mind menők csak én vagyok kis lúzer:(

Nem lenne baj csak saja NAGYON gyáva vagyok ilyen téren.

Tudtok segíteni?:(


2015. jún. 8. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
*16 éves vagyok...*
2015. jún. 8. 17:52
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
nem. növessz tököt. ha nem mersz hozzá szólni akkor mit akarsz??
2015. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha élőbe nem megy akkor próbálkozz társkereső oldalon de mivel oda még fiatal vagy így facebook-on próbálkozz ha élőben nem megy :)
2015. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

figyelj én is 16 éves vagyok és több mint fél éve ugyanebben a cipőben jártam.Semmi önbizalom/magabiztosság,emberekhez nem mertem szólni nem hogy lányhoz,menő se voltam (most se),bár én azért külsőre úgy gondolom jól nézek ki. Ezt azóta mondom hogy sok lány mondta,és ekkor tört meg a csend elkezdtem ismerkedni lányokkal,tapasztaltam szóval egy idő után volt miről beszélni,nem féltem tőlük,aztán amikor megtetszettem egy lánynak nem haboztam hanem szépen fölépítettem egy kapcsolatot ami máig működik. (nekem is sok időmbe telt mire kialakítottam lányokkal ismeretséget de kitartó voltam és sikerült)


Szóval fogadd meg a tanácsom,alakíts ki valami ismerkedő stílust ezáltal azt értem próbálkozz kapcsolatokat teremteni az ellenkező neműekkel,1 lánynak te is biztos fogsz tetszeni és ha eljön ez az idő akkor megtudod ragadni az alkalmat. Sok sikert,és fő a kitartás :)

2015. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Menj le gyúrni, varras valami Thug Life tetkót, legyél atlétába meg farmerbe meg Nike cipőbe. Legyen rajtad aranylánc. Ez kell. A falusi néger stílus még minden puncinál működött eddig.


Tömörebben: odamész, megmondod a csajnak mivan és vagy beégsz, vagy jackpott.

2015. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!