Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire örülnétek neki ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire örülnétek neki ha egy ilyen videót kapnátok a párotoktól? Amit ő készített.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=f65-nSgaWu4


És csak úgy kíváncsiságból a lány szerintetek hány éves?



2015. jún. 9. 04:31
 1/4 anonim ***** válasza:

a video nem rossz otlet, de ez amit most ide kilinkeltel eleg gagyi. sokkal jobb lenne, ha pl kozos kepek vagy videoklipek lennenek benne valami hangulatos zenere, otletes megvagasokkal es effektekkel, ne csak ilyen szimpla diavetites legyen, ami raadasul tele van hlyesirasi hibakkal is.


a lany szerintem 17 lehet korulbelul.

2015. jún. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valójában 14 éves. :)
2015. jún. 9. 15:11
 3/4 anonim válasza:
Én 15-re gondoltam de akkor majdnem :D
2015. jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14 évesnek néztem. és én örülnék :) ennyi idősen nagyon aranyos. nem gagyi
2015. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!