Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a zenetanáromba....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a zenetanáromba. Ő 26 én 13 éves vagyok. Neki nincs barátnője se felesége. Mikor bejön órára mindig rám néz és elpirul. Sokszor uy kösuön nekem hgy szia szivem ilyenkor én nagyn elpirulok. Sehitsetek. Kell nekem a pasi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Amikor kislány voltam nekem is sok mindenki mondta azt hogy szivem, ettől még nem fog egy 26 éves csávó szórakozni egy 13 éves gyerekkel. Már csak azért sem mert bűncselekmény.
2015. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Neki te csak egy gyerek vagy, remélem tisztában vagy vele..
2015. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
😃😃😃😂😂 "kell nekem a pasi" Hahhóóó 👋🏻 Bűncselekmény lenne a pasinak. És amúgyis,egy 26 éves többet vár el,mint kézfogás,meg smárolás
2015. jún. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
A helyedben megkérdezném,hogy miért szólít így. Szerintem ez nem normális. Egy 26 éves férfi már teljesen felnőtt, te viszont még fiatalkorú sem vagy, csak gyerek. Részéről bűncselekmény lenne, ha összejönnétek. Mondj le róla, ez nem oké dolog.
2015. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Milyen hangszert tanulsz?
2015. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez inkább bálványozás, mint szerelem de mondj le róla... Csupán kedves próbál lenni. Egy az hogy törvénytelen kettő pedig szerintem csak próbálja ezeket az órákat megfelelő hangulatban eltölteni
2015. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Mit szeretnél tőle pontosan? Csak egy kalandot vagy komoly kapcsolatot?
2015. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szereted a fúvós hangszereket? :D
2015. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
25 éves barátom volt....és a szüleim segitségével mindent sikerült elintézni h eyütt lehessek vele... Én nm 13nak nézek ki hanm kb 17 nek...ês én tőlle egy komoly kapcsolatot szeretnk. És tisztában vagyok azzal h neki több kell mint smárolás mrg kézfogás de nm érdekel.
2015. jún. 10. 04:39
 10/15 A kérdező kommentje:
3 hét múlva 14 leszek
2015. jún. 10. 04:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!