Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok az plusz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok az plusz pont, ha a fiú zenéket csinál?

Figyelt kérdés
15F
2015. jún. 9. 17:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%

az nem zene komponálás amit te csinálsz úgyhogy egy hatalmas mínusz pont :D

azt hittem egy pillanatra hogy valaki értelmes gitárt fog a kezébe vagy zongora elé ül, hát tévedtem

2015. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta,hogy komponálok? 😂 amúgy tudok zongorázni
2015. jún. 9. 19:33
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
merész kijelentés de elhiszem :D hát a zene csinálás és a komponálás az eléggé egy fogalom, de nem értem hogy mi vitt rá arra hogy a valódi hangszerek helyett remixelj
2015. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%
Géppel zenét már egy ovis is tud csinálni, ez nem tehetség. Ha tudsz zongorázni az már inkább. Imádom hallgatni mikor valaki zongorázik, vagy gitározik, vagy bármi egyéb húros, vonós hangszer is tetszik. A gépi zene nem.
2015. jún. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jó,nem vagyok egy Mozart,de azért nagyjából tudok :D
2015. jún. 9. 19:37
 16/18 anonim ***** válasza:
6%

bírom azokat akik fikázzák a gépi zenét...


-a legismertebb dj-producerek (akik nem csak remixelnek) szerintetek mit használnak?

FL studio, Cubase stb... nem az eszközön van a hangsúly, hanem, hogy tudd azt használni


-és igen valszeg ők is jártak zeneiskolába, tudnak hagyományos hangszeren is játszani pl zongora

2015. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
melyik fa5zfej pontozott le? grat gyökér! örülj
2015. jún. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Biztos azok,akik utálják a gépi zenét
2015. jún. 10. 06:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!