Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy velem egyidős srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy velem egyidős srác rácsap a seggemre akkor mire gondoljak? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és ő is. a barátnőim seggére is rácsap. egyszer a combomat csapta meg és az csípett. erre azt mondta hogy valljam be hogyha gyengébben csap meg akkor élveztem volna. ahogy ezt kimondta megpofoztam. amikor a barátnőmnek meséltem belőle kitört a röhögés. ez régebben suliban volt. mostanában nem csapkod. most azt csinálja hogy a kezét lefényképezi és "ott az izom" szöveggel elküldi. osztálytársam és mondtam neki hogy ha nem hagyja abba akkor letiltom. van amikor olyan kétértelműen beszél. szokott hívogatni de mindig kinyomom. kérdeztem hogy miért hívott fel. azt mondta hogy elakart valamit játszani. mondtam hogy szórakozzon mással. később esett le hogy gitározik és gitáron akart valamit eljátszani. tehát a kérdés hogy mit reagáljak akkor amikor a kezét fényképezi dalokat ír és elküldi vagy gitározni akar. elmondta hogy ki tetszik neki de azt nem mondta hogy én tetszem neki.

köszi a választ előre is



#fiú #lány #mire gondoljak
2015. jún. 10. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy nagyon szánalmas, egyedi szimpatizálást kifejező módszere az illetőnek.
2015. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem is. Köszi.
2015. jún. 10. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most tanul csajokhoz közeledni, de még nem igazán tudja hogy kell. Jó, hogy felpofoztad :-) ebből is tanul, finomodik a módszere. Tehát csak így tovább, az őszinte reakcióidra van szüksége.
2015. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D
2015. jún. 10. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!