Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoljak? Szereti a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? Szereti a srác vagy nem és csak becsapni akarja, szóljak a húgomnak vagy tartsam titokban?

Figyelt kérdés

Van egy problémám...

Van egy húgom akit tegnap eljegyzett a barátja, én pedig ma megtudtam hogy az a barátja megcsalta..



2014. dec. 23. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Én szólnék neki. Elég görény a srác akkor.
2014. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp szólj neki, ezt semmiképp sem hallgasd el előle, mert előbb utóbb kiderül, tehát mindenképp rosszul fog esni, minél később tudja meg annál jobban, hiszem már az esküvőt is tervezik, ráadásul, ha kiderül, hogy te is tudtál róla és nem szóltál te is rossz helyzetbe kerülsz.
2014. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 intrepid ***** válasza:
74%
Ha még csak eljegyzés volt, és 100% biztos a megcsalás, nem lehet tévedés, akkor szóljál. Ha a legkissebb lehetősége is van annak, hogy tévedsz, akkor inkább hallgass.
2014. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
En eloszor sraccal beszelnek, hogy igaz-e. Amugy sok pletyka nem igaz. En azt hallottam magamrol, hogy elhalt a fel tudom es a volegenyem eladott angliaban k.rv.nak. Egyik sem igaz.
2014. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Szólj, ha biztos vagy benne!

Ha csak a gyanakszol, próbálj figyelni, kideríteni. A húgod életéről, boldogságáról van szó.

2014. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Én megmondanám a srácnak, hogy egy hete van bevallani, vagy különben én mondom meg.

Ha tényleg szereti, akkor elmondja és nem hazugsággal kezdi már az elején.

Amúgy van oka kábítani, tehetősek vagytok, vagy miért csinálja ezt?

Megcsalás 100%?

2014. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem tudom, én sosem játszanám meg ezt az "egy heted van bevallani" dolgot. Ezzel pont egy hetet adok neki rá, hogy kibúvót gyártson és lejárasson a húgom előtt. Ha be akarná vallani önszántából, megtette volna, kényszer hatására meg tökmindegy, hogy megteszi-e.

Szólnék a húgomnak. Nagyon-nagyon diplomatikusan, hogy ne okozzak nagyobb fájdalmat a szükségesnél. Minden bizonyítékot és tényt elé tárnék, keressen ő mentségeket a vőlegényének, ha akar. Remélném, hogy nem bocsát meg neki, de igazából itt az én feladatom véget ér. Ha nem akar hinni, vagy elnézi neki, akkor saját maga döntött arról, milyen életet választ.

2014. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
A tesóm esetében nem a sráccal beszélnék. Elmondanám neki. ÉS nem zörög a haraszt....
2014. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
100% mert a srác mondta nekem, azt mondta egy éjszakás kaland volt mert buli után történt és fél hogy elveszíti a húgom... Nem tudom hogy mit tegyek
2014. dec. 23. 23:40
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Nos, ebben az esetben megállnám, hogy kitörjem a nyakát, amiért megcsalta a húgomat, és azt mondanám, vallja be az igazat, mert nem engedhetem, hogy a szeretett testvérem úgy köteleződjön el mellette, hogy nincs tisztában a valósággal. Ha valóban megbánta, vállalja érte a felelősséget, és bizonyítsa, hogy tényleg szereti a húgod, persze csak abban az esetben, ha ő ezek után még kíváncsi rá. Az, hogy buli után történt, nem mentség. Az pedig nem ok a hallgatásra, amiért megbízott benned, és elmondta: egyszerűen csak a saját lelkén könnyített, ha ketten hazudtok a húgodnak (mert te is hazudsz azzal, hogy tartod a szád), máris igazolva érzi magát, és lesz kivel megosztani a felelősséget, ha lebukna. A félrelépés önzés volt, és az is, hogy neked elmondta. Az egyetlen tett, ami a szeretet támasztotta volna alá, az lenne, ha egyenesen a húgodhoz megy és a megbánástól porban fetrengve könyörög egy újabb esélyért. Persze ennek megvan az lehetősége, hogy a húgod nemet mond, ő pedig túl önző ahhoz, hogy elfogadja a veszteséget.
2014. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!