Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik lányt választanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

ELŐRE szólok lehet hosszú lesz a szöveg. :)


Van két lány. Legyen most a nevük 1-es meg 2-es. Ez a két lány egymás barátnői. Az év elején az 1-es tetszett nagyon, mondhatjuk szerelmes is lettem belé. Jó kapcsolatunk lett de aztán letettem róla mert másba volt szerelmes. Aztán az újévtől kezdve jobban megismerkedtem a 2-es lánnyal. De az 1-essel továbbra is jó kapcsolatot ápoltam. Az 1-es lány időközben kiábrándult abból aki tetszett neki. A 2-es lánnyal is jól indult minden aztán egy bizonyos pontnál az ismerkedésnél megakadtunk. Szépen lassan eltávolodtunk egymástól, majd kis idő múlva újra közelkerűltünk, majd megint távol. Hullám vasút volt az egész. Nem is nagyon jött oda hozzám, egy idő után én se nagyon mentem oda, keveset beszélgettünk viszont ez idő alatt az 1-es lánnyal meg rengeteget beszéltünk. Szinte mindig ő jött oda hozzám, tőle azt a kedvességet, érdeklődést megkaptam amit a 2-esből hiányoltam. Aztán most 1 hónapig próbáltam elfelejteni a 2-es lányt, szinte levegőnek nézni de aztán most pár napja elkezdtünk köszönni egymásnak, elkezdtünk újra beszélgetni. Még mindig ő tetszik nekem (a 2-es). Mégis az 1-es lány jön mindig oda hozzám, minden szünetben beszélgetünk szinte.


Igaz az 1-es lánynak rengeteg fiú barátja van, még sem szerelmes senkibe (legalábbis ezt mondta). Viszont a személyisége annyira nem tetszik. Sokat bulizik, iszik és ez a sok fiúbarát hát kicsit elriaszt és félek én is egy barát vagyok a sokból.

A 2-es lány meg nem igazán jár bulizni (kevesebbet). Kevesebebt is iszik. Csak ő meg nem igazán jön oda beszélgetni. Tőle nem kapom meg azt, amit az 1-es lánytól igen. Igaz mikor poénkodtam olykor az 1-es lánnyal azt mondta nem szerelmes belém de még is szinte minden nap majdnem minden szünetbe odajön hozzám beszélgetni.


Szóval nem tudom mi legyen. Ti hogy döntenétek?


Az 1-es lány mellett, akitől megkapom azt amire úgymond szükségem van: Azt, hogy látom érdeklem. Nem szar le, nem megy el mellettem, kedves, figyelmes. Csak benne van a pakliban, hogy barátzónában vagyok úgymond és kevesebb az esélye annak, hogy ha elhívom beszélgetni, sétálni a nyáron akkor benne lenne.


Vagy a 2-est. Aki még mindig tetszik. Még mindig úgymond szerelmes vagyok belé de nem kapom meg azt az érdeklődést, törődést amit az 1-es lánytól. Keveset is beszélünk, sokszor elmegyünk egymás mellett vagy csak köszönünk egymásnak és haladunk tovább, na meg benne van a pakliban, hogy más tetszik neki. Viszont őt szerintem nagyobb eséllyel lehetne a nyáron találkozóra bírni mint az 1-est.


Ti hogy döntetnétek a helyemben? Esetleg hagyjam mind a kettőt. Na meg szeritnetek az 1-es lánynál barátzónában vagyok? Vagy lehet érezhet irántam többet, még ha tagadja is?


2015. jún. 10. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
2-test választanám ,mert kihívàs
2015. jún. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az 1-esnek te is csak egy fiúbarát vagy, mint a többi? Hódítsd meg a 2-est, ha a személyisége jobb. Majd idővel nem fog tudni nélküled élni :D
2015. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy igen. Csak egy barát vagyok neki.
2015. jún. 10. 16:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Átfogalmazva a kérdést: Van két lány, az egyik nem tetszik, és lehet, hogy én sem tetszem neki, csak mint barát. Összejöjjünk?


Ha nem gond, akkor erre a kérdésre nem válaszolok...


Amúgy ez alapján : "Hullám vasút volt az egész. Nem is nagyon jött oda hozzám, egy idő után én se nagyon mentem oda, keveset beszélgettünk viszont ez idő alatt az 1-es lánnyal meg rengeteget beszéltünk."


Engem ez arra emlékeztet, mint amikor az egyik barátnőm bevallotta a másiknak, hogy tetszik neki valaki, aki a másiknak is tetszett, de mivel a második nem merte elmondani, ezért inkább hátralépett kettőt, és hagyta az 1-est érvényesülni.

2015. jún. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet ez van a háttérben is? Hozzátartozik, hogy az 1-es lány tudja, hogy a 2-es lányba vagyok szerelmes (igaz még ezt kb 2 hónapja mondtam neki. Azóta nem is igazán hoztam szóba).
2015. jún. 11. 15:14
 6/6 anonim válasza:
Lehet, hogy 2-es azt hiszi, hogy 1-est szereted, de 1-es meg azt, hogy 2-est. Én viszont biztos, hogy nem választanék olyat, aki iszik.
2015. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!