Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik 20-30 év között! Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik 20-30 év között! Melyik tipus jön be jobban? Melyik lányt választanátok? És miért?

Figyelt kérdés

1. Kedves, cuki, átlagos, okos.

2. Szép, komolyabb, gazdag, okos.

Tegyük fel mindkettő akar titeket, és mindkettővel jól kijöttök.


2015. jún. 7. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Két konkrét lányról van szó? vagy általánosan? Utóbbi esetben idióta kategorizálás, előbbi esetében pedig kedvés az információ. Ami neked cuki az lehet hogy engem irritál, csak, hogy egyet említsek
2015. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szeretem a szökét a barnát a feketét!
2015. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első inkább, de ne legyen túl okos mert akkor tuti nem viseli el a hülyeségeim :/ 24f
2015. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az hogy mennyire gazdag nem számít.

okos e az nem tudom miben nyilvánul meg, hogy megnyeri e a fő díjat a legyen ön is milliomosban akkor nem számít, de azért egy csekket fel tudjon adni a postán és legalább egy tésztát ki tudjon főzni.


szép - átlagos...passz lényeg h számomra vonzó legyen.

2015. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Harminchoz közelebb két tulajdonság tetszik a leírtakból az okos és a komoly. Pár éve még valószínű a cukit választottam volna de hosszabb távra tervezve a komolyság többet ér számomra.
2015. jún. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyiket se!


Ezek a fenti felsorolt dolgok számomra kb 0,005%ot számítanak egy kapcsolatban.

2015. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!