Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanaba a lanyok lanyokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanaba a lanyok lanyokkal smarolnak? TOBBI LENT

Figyelt kérdés
Mostanaba egyre tobbszor hallom hogy a tinik (lany,lanyal) 11-16 ig csokoloznak! Kozben nem szerelmesek csak ugy kivancsisagbol! Van ilyen?

2015. jún. 11. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Van... Én is kipróbáltam... És nem tudom a többiek megtartják-e ezt, de nekem srácokkal jobban bejött :D
2015. jún. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Gyakorlat teszi a mestert!
2015. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Én is elég gyakran hallok ilyet lányoktól. Véleményem szernt a kíváncsiság teszi. Meg talán az is közzrejátszhat hogy a lányok között más a baráti kapcsolat mint a fiúk közt. Úgy értem a lány barátok öelgetik puszilgatják egymást meg tök aranyosak egymással mindig, a fiúk meg azért nem sűrűn kerülne kegymás személyes szférájába, max ha ütik egymást :D

Na és szerintem ez is közrejátszhat hogy ők könnyebben belemennek ilyen dolgokba mivel sokszor kerülnek egymás személyes terébe és nekik a csók nem annyira nagy dolog már.

Legalább is nekem ez a véleményem a dologról :)

2015. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Girgoy ***** válasza:
79%

Kíváncsiságból meg lehet csókolni a békát is, hátha daliás herceggé változik. Milyen lehet egy zöld nyálkás állattal smárolni, akinek ráadásul hosszú kiölthető ragadós nyelve van? Talán ezt a divatot is megérjük pár év múlva, akkor azt is ki akarod majd próbálni?

Én a helyedben azért nem próbálnék ki mindent, mert a normális emberben van egy tartás...

2015. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Régebben is ez volt, csak most már divatos csinálni, régebben meg titokban csinálta kevesebb.
2015. jún. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nekem a közelebbi lány ismerőseim kb. 70-80%-a smárolt már lánnyal.
2015. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez neked komolyan most esettle?

a t.A.T.u. smárolos klippje óta (15éve) ez megy.

igazából előtte is volt,csak nem volt ennyire látványos,mert nem volt minden háztartásban 8internetezésre alkalmas kütyü.


én is csináltam. egyszerűbb mintha pasim lett volna...

nem vágytam kapcsira csak egy kis testiségre.

2015. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!