Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet gimis lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gimis lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
A helyzet egyszerű, Pestre jöttem egyetemre idén, így egyetlen középsulis ismerősöm sincs, ami nem lenne baj ha bejönnének az egyetemista lányok. Viszont nem jönnek be :D Mármint jártam párral persze, de valahogy túl éretten viselkednek, én viszont szeretnék egy kicsit gyerekesebb lánnyal járni, aki még nem veszi annyira komolyan az életet, szóval válaszoljatok a kérdésre pls ^^
2015. jún. 5. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

pacsi tesó nekem is a pisisek jönnek be!:D


én is kisfiúnak érzem magam még :$ a legjobb ha buszon letámadod őket hátulról análisan, arra igazán kiakadnak és tuti szóváltás lesz belőle talán még pofont is kapsz tőlük ezért XD vagy ha ez nem tetszik lopózz be valamelyik középsuliba xd

2015. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gimiben es a koleszok kornyeken :D

18/L

2015. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gimik környékén tanítási idő vége felé (du 1-3 óra). Viszont már csak jövő héten van nekik suli úgyhogy ez lassan kilőve. Ráadásul a végzősök már nem is járnak suliba, hanem a szóbeli érettségire készülnek.


Plázákban, McDonaldsokban, könyvesboltokban, ruhaboltokban és hasonló helyeken menj oda a lányokhoz, akiket középsulisnak nézel.


21 évesként én is nyitott vagyok minden csinos lányra a kb. 17-21 éves korosztályban.

2015. jún. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gimiben
2015. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!