Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha megláttok bárhol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megláttok bárhol egy nálatok jobb csajt, akkor miért néztek rá mérgesen, irigyek vagytok rájuk?

Figyelt kérdés
őszintén! én is ilyen vagyok egyébként fiúként
2015. jún. 12. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiuként ha meglátsz egy jobb csajt irigy vagy rá? o.O
2015. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ajj de tudtam hogy lesz egy ilyen fogyatékos aki ebbe bele köt..nem, ha egy jobb pasit látok meg nyilván..
2015. jún. 12. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szoktam mérgese/irigyen nézni arra aki jobban nz ki nálam! :)
2015. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az ember tudat alatt úgy működik, hogy a környezetében lévőkhöz méri és hasonlítja magát, elhelyezi közöttük magukat. Megpróbálja felmérni, hogy melyikük szimpatikus, melyikük nem. Amelyik nem azt utáni fogja, amelyik igen arra meg mosolyogni fog és csodálva figyeli, mit tudna tenni, hogy hasonlítson rá. Mindezt a másodpercek tört része alatt, teljesen függetlenül attól, hogy egyébként figyel e bármire vagy bárkire tudatosan és hogy vele egynemű-e vagy sem.

A férfi a másik férfiban, a nő a másik nőben pedig ezen felül alapból konkurenciát lát, ha épp nem tudatosan is, de vadászik, vagy a párja mellette van és a sajátját meg akarja óvni a másiktól. Ilyenkor nő ha meglát egy kihívóbb viselkedésű, kinézetű nőt, akkor akaratlanul támad, és elkezdi utálni. A pasi ha úgy érzi a párját megingathatja egy nálánál jobban kinéző vagy rá veszélyt jelentő másik hím, akkor dettó, védi amit ő a magáénak gondol.

Szóval teljesen mindegy miért vagy miért nem, mivel sokszor ezt az érintettek észre sem vezik magukon, csak az aki kívűlről figyeli őket, mivel ez nem tudatos cselekedet. Ha az lenne, akkor az már komoly agyi problémákra utal. Kóros féltékenység, kisebbrendűségi komplexus, birtoklási vágy és még lehetne sorolni sok-sok olyan elmeállapotot ami nem normális agyi működé eredménye. De ezeknek nem csak mimikai megnyilvánulásai vannak már, hanem sok más összefüggő egyszerre jelentkező tünet alapján könnyen eldönthető.

2015. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hosszú válaszod :)
2015. jún. 12. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nálam külömböző esetek vannak, mivel vannak bi hajlamaim.

Van úgy hogy megnézek egy csajt, és marhára bejön de tudom hogy úgysem lehetne köztünk semmi és csunyán nézek rá.

Van úgy hogy nagyon szép de látszik rajta hogy mekkora egy ribi, meg pláza cica, akik irritálnak és ezért nézek úgy.

Vagy egy pillanatra megáll a barátom mellett egy csaj és van benne valami kölünleges, illetve kicsit hasonlít rám de mégis szebb, ráadásul a barátom mellett méregetve arra jutok hogy tökre össze illenének és ez a gondolat nagyon fel tud idegesíteni. Rájuk szoktam a legcsúnyábban nézni.

2015. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#4-esnek igaza van. Meg annyival kiegeszitenem, h ez a korral valtozik; marmint, ahogy idosodik az ember. Ugyanis lehet, h vki fiatalon jo csaj, aztan par ev mulva ra sem ismersz, annyit ront rajta az ido, es ugyanez forditva. Meg az ember radobben, h nem tetszhet mindenkinek es teljesen eltero izlesek vannak...aztan ott van az is, h az embert egy ido utan mar marhara nem erdekli, h a masik csaj hogy nez ki, m rohadtul nem ez a fontos a nagybetus eletben :D Es lehet, h a masik csaj jobban nez ki, de 100szor tobb mas problemaja van... :)
2015. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!