Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexi a hosszú köröm, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi a hosszú köröm, vagy inkább a rövid kocka a jobb? Itt pasik véleményére vok elsősorban kíváncsi, hogy ha megláttok egy ilyen körmű csajt akkor mi róla a véleményetek.

Figyelt kérdés

első: [link]


második: [link]


2010. máj. 17. 23:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
én pl félek a hosszú karmú csajoktól
2010. máj. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Az első --> undorító

Második --> Nagyon jó, és nagyon szép :)

2010. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát, szexinek szexi (főleg előjáték során, ha elkezd vele "karmolászni", persze csak finoman, amitől libabőrös leszek, mert azt nagyon tudom bírni :-) ), bár a mindennapi "viselése" problémát okozhat.
2010. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%
Az ilyen nagyon hosszú eléggé unpraktikus, bármit is csinálsz. Ráadásul kicsit qrvás is. Sokaknak sokat számít a kéz, hogy milyen, de inkább azzal, hogy ápolt legyen. Egyébként kis festés, minta, stb.. jól tud kinézni. De ne legyen cigányosan csicsás, se qrvás.
2010. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

Az első az durva, de tetszik. :)

Engem nem nagyon érdekel, hogy rövid vagy hosszú a körme. Szerintem egy barátnőmnek se tudnám megmondani milyen volt a körme, pedig nem volt olyan sok.

De az ilyet megjegyezném, nekem bejön. Biztos jó lehet, ha ilyennel karmolássza a hátam :D

2010. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
4. vagyok... amúgy a karmok mérete akkor számottevő igazán, ha kefélés közben karmolássza a hátam. (ismertem olyat... volt hogy úgy sikerült, hogy hiába volt másnap nyár, napsütés... stb... inkább nem vettem le a felsőmet bármit is csináltam. :-D De az aktus közben nem éreztem... és volt amikor a partner se nagyon vette észre, hogy szarrákarmolászott. :-D
2010. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
szerintem mind a kettő nagyon gáz...
2010. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%

első kva undi nemis tom kinek tetszhet.. csak a cigányoknak max ..pff ..nem sértés de télle csak rajtuk látni ilyet..

a másik szép =)

18/L


bocs h nem pasi vok

2010. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

1: borzalmas

2: egy fokkal jobb, de ezt sem mondanám szépnek


Nálam a természetes körmű csajok a befutók.

2010. máj. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Annyit tennék hozzá,hogy marha jó és marha szép ha műkörmöd van,de ha le kellene venni,undorító alatta,teljesen szétbarmolja a körmöt.Úgyhogy azoké a dicsőség szerintem,akiknek a saját valódi körmük hosszabb,és megfelelően ápolt.
2010. máj. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!