Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszik nektek egy fiú akkor hogy nézitek meg?

Figyelt kérdés

Hogy nézitek meg a nektek tetsző fiúkat?


Feltünően úgy hogy ő is látja hogy nézed vagy elfordulsz és akkor nézed mikor nem figyel?


Mert engem soha nem néznek meg a lányok... (tömegközlekedésen). Vagy nagyon jól csinálják hogy ne lássam...



De, nem értem ezt... Ha valakinek netántán direkt a szemébe nézek akkor se néz rám... Max 1 pillanatra..így hogy legyen önbizalmam?


Mostmár kezdem (ténylegesen) azt hinni hogy ilyen csúnya vagyok..


2015. jún. 13. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A lanyok is megnezik a fiukat csak tudnak maguknak "parancsolni" nem ugy mint a fiuk h rajta felejtik a szemuket egy egy popsin stb...
2015. jún. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, engem megnéznek az utcán ha szembe jönnek velem, de ez gondolom alap dolog. Valakivel egyszerre nézünk össze kétszer is. Nem tudom pontosan én sem, hogy mi számít "megnézésnek".
2015. jún. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!