Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is marha jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is marha jól nézett ki Michael Jackson?

Figyelt kérdés
Én annyira imádom, és annyira sajnálom, hogy nincs már lehetőségem találkozni vele.
2015. jún. 14. 20:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
29%
Abban a korszakban amikor a bőrbetegsége miatt foltos volt, akkor tényleg marha jól nézett ki :D
2015. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Bírom, hogy itt mindenki a negatív dolgokat hozza fel. Tudom, hogy abban az időszakban nem a legjobb formában volt. És tudom, hogy szegénynek nehéz élete volt, de nagyon sokszor nézett ki nagyon jól.
2015. jún. 14. 20:48
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
hi hi híí
2015. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Nem negatívumként gondoltam, de a betegség kialakulása után mindennek nézett ki, csak jól nem. Amíg barna volt még talán.


Amúgy Jacko is elég megosztó személyiség volt, főleg a pedofil vádak miatt - amiknek egy részéről kiderül, hogy hamisak voltak.


Ennek ellenére én bírom a zenéjét :D

2015. jún. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Tudom én, meg olvastam is sokat róla, mostanában mégjobban elkezdett érdekelni az élete, a munkássága, és szerintem nem volt pedofil. Imádom az egész embert, és sajnálom, hogy olyan sokat kellett szenvednie. És bár a betegségei miatt aztán már a külsején is nagyon meglátszott a megviseltség, előtte nagyon vonzó külseje volt.
2015. jún. 14. 21:22
 6/39 anonim ***** válasza:
Michael the best ever! Én fiú vagyok de szerintem jó képű ember volt... am az ilyen nagy rajongóknál előny ha tudok Michael táncokat... stb? Am ha rajongó vagy és van kedved besz írhatsz :p
2015. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%

Imádom a stílusát a királynak, Isten nyugosztalja.

Egy kis reménysugarat látok Bruno Marsban, kicsit hasonlítanak pár szempontból.

f18

2015. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
Szerintem mindig is jó nézett ki. Gyönyörű arca volt nagyon szép szemei és mosolya. Ő egyszerűen gyönyörű. Később is nagyon jol nézett ki ő Sosem volt csúnya! Az hogy a végére a média teljesen kikészítette és a végén ez már a testére is kihatott pl eléggé lefogyott és nagyon látszott rajta hogy meg van viselve még így is gyönyörű volt! A kisugárzása meg egyszerűen elképesztő! És igen marha jól nézett ki<3
2015. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkiből tudnak szépészeti műtéttel jóképűt csinálni.

Annyit műtötték, hogy annyi műtéti idővel sok valódi beteget megtudtak volna menteni.

2015. jún. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Akkor már azt se felejtsük el, hogy mennyit jótékonykodott. Az Ő pénze, arra költhette, amire akarta. Egyébként meg egy nagyon jó ember volt azok alapján, amit olvastam róla. Az már más kérdés, hogy lelki sérült volt és nyilván ez vezetett plasztikai műtétek sorozatához.
2015. jún. 19. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!