Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg Micheal Jackson a...

Tényleg Micheal Jackson a világ legnagyobb művésze?

Figyelt kérdés

Most olvasom, hogy halála után vagyona elérte az 1 milliárd, (nem millió!) dollárt.


Egyszerűen elképesztő!



2015. máj. 7. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ihhhí
2015. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 FüligJimmy88 ***** válasza:
29%
Halála után aztán sokra megy vele... Amúgy meg nincs összefüggés a vagyon és a tehetség között. Egy zseni volt az tény, de hogy a legnagyobb...
2015. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Gyerekeinek jó lesz!
2015. máj. 7. 20:32
 4/18 anonim ***** válasza:
9%

Csak hogy a pénz =/= tehetség...

Ezzel nem Jacko ellen akarok szólni,de attól még,hogy valaki vagyonos,még nem biztos,hogy akkora művész.

2015. máj. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Mért volt zseni?
2015. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 FüligJimmy88 ***** válasza:
52%
Miért, nem volt az? Mondjuk ízlés dolga. Szerintem baromi jól énekelt és táncolt.
2015. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy szubjektív, hogy ki a világ legnagyobb művésze, és innentől fogva akkor már nincs is válasz a kérdésre. Ezt nem lehet megállapítani, mert nincs egy bizonyos egység, amiben mérjük, hogy ki mekkora művész. A vagyon pedig nem feltétlenül függ össze ezzel, bár tény, hogy tehetség kell ahhoz, hogy bármi más tehetség nélkül, nagy vagyont halmozzon fel valaki, de szerintem Michael Jackson nem ilyen volt, mert szerintem borzasztó sokoldalú és tehetséges művész volt, nem beszélve arról, hogy hihetetlen, ahogy fellépésen intenzív tánc közben stúdió minőségben volt képes énekelni.

Egyébként még annyit tennék hozzá, hogy bár nekünk hétköznapi tekintetben az 1 milliárd dollár elképzelhetetlenül sok pénznek tűnik, ha relatívan nézzük, akkor például Bill Gates csakhogy nem 80 milliárd dolláros vagyonához viszonyítva kevésnek számít.

2015. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Amikor élt akkor meg be akarták zárni azt a nagy birtokát mert nem tudta fizetni.
2015. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ő a legnagyobb művész, de nem a vagyona miatt!
2016. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!